مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

بازی Detroit: Become Human گلد شد

نویسنده   ندا سلیمیان  |

مدت کمی از عرضه بازی God of War می‌گذرد، اما عنوان بعدی انحصاری پلی‌استیشن ۴ سونی از همین حالا به ما نزدیک شده است. در ادامه با گیمان همراه باشید.

در حالی‌که تنها یک ماه به عرضه Detroit: Become Human باقیست، شما به زودی می‌توانید تجربه‌ای رایگان از این گیم‌پلی را در دموی آن به دست آورید.

لازم به ذکر است که از چند ساعت پیش دموی بازی Detroit: Become Human برای استور استرالیا و نیوزلند در دسترس قرار گرفته است. البته قرار است این دموی کم حجم تا چند ساعت دیگر برای اروپا و آمریکا هم در دسترس قرار بگیرد.

اگر شما هم جزو طرفداران Detroit: Become Human هستید، می‌توانید بالاخره دنیای این بازی را در دموی رایگانی که اولین صحنه از گیم‌پلی آن را به تصویر می‌کشد، تجربه کنید.

این بازی جدیدترین کار ساخته شده توسط دیوید کیج، کارگردان بازی‌هایی چون Fahrenheit و Beyond: Two Souls است که موضوع آن مربوط به زندگی ربات‌های انسان‌نمایی به نام اندرویدها می‌باشد. در این بازی سه اندروید که از اطاعت کردن از انسان‌ها خسته شده‌اند، تصمیم به برپایی یک انقلاب می‌گیرند. یکی از ویژگی‌های این بازی، دادن حق انتخاب به گیمر است و در واقع کاربر می‌تواند بر اساس سلیقه و تصمیمات خود، تجربه‌‌ای منحصربه‌فرد از Detroit به دست آورد.

ضمنا دیوید کیج، کارگردان Detroit: Become Human اعلام کرده که این بازی گلد شده است. منظور از گلد شدن این است که مراحل تولید بازی به اتمام رسیده و بازی آماده تولید فیزیکی است. Detroit: Become Human در تاریخ ۴ خرداد به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.


منبع gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.