تماشا کنید: تریلر سینماتیک بسته الحاقی Warmind از بازی Destiny 2

با محتوا و داستان بسته الحاقی Warmind آشنا شوید

نویسنده   ندا سلیمیان  |

در پی انتشار تیزر بسته الحاقی Warmind بازی Destiny 2 و برگزاری استریمینگ مربوط به آن، امروز شاهد تریلر سینماتیک آن هستیم. در ادامه این خبر با گیمان همراه باشید.

همان‌طور که انتظار می‌رفت، برخی از اعضای تیم توسعه‌دهنده بازی Destiny 2 روز گذشته در قالب استریمینگ زنده درباره ویژگی‌های بسته الحاقی Warmind صحبت کردند. هم‌چنین اطلاعات بیشتری از این بسته گسترش‌دهنده در صفحه رسمی توییچ (Twitch) استودیو بانجی منتشر شده است. در نتیجه اکنون ما به جزئیات تازه‌‌ای از Warmind دست پیدا کرده‌ایم که در ادامه به شرح آن‌ها می‌پردازیم.

اول از همه این‌که طبق اعلام استودیو بانجی، دارندگان پلی‌استیشن ۴ می‌توانند برخی از قسمت‌های جدید بسته الحاقی مذکور را زودتر از کاربران ایکس‌باکس وان و پی‌سی تجربه کنند. با عرضه Warmind در روز ۱۸ اردیبهشت، یک Strike انحصاری به نام The Insight Terminus در اختیار کاربران PS4 قرار خواهد گرفت. این Strike برای منطقه جدید Hellas Basin در مریخ که مکان اولیه بسته الحاقی جدید است، در نظر گرفته نشده و در عوض کاربران به Nessus بازخواهند گشت تا با نیروهای Vex این سیاره مبارزه کنند. بانجی این بخش را این‌چنین توصیف کرده است:

زاوالا به تیمی از گاردین‌ها نیاز دارد تا به یکی از قلمروهای نیروهای Vex در Nessus برود و آنجا را از اشغال نیروهای Cabal نجات دهد.

جالب است بدانید کاربران پلی‌استیشن ۴ در کنار دسترسی سریع‌تر به این حالت از Strike در بازی، می‌توانند زودتر از کاربران دیگر، به لباس‌های جنگی جدید مخصوص هر کلاس دست پیدا کنند. این ست‌ها شامل: Warlock، Hunter و Titan می‌شوند که در زیر می‌توانید تصاویر مربوط به آن‌ها را مشاهده کنید.

هنوز مشخص نیست محتوای مورد اشاره چه زمانی برای کاربران ایکس‌باکس وان و پی‌سی عرضه خواهد شد، اما به نظر می‌رسد حداقل تا پاییز ۲۰۱۸ این قسمت انحصاری باقی بماند.

به طور کلی بسته الحاقی Warmind شامل سلاح های جدید، زره، ماموریت‌های داستانی، نقشه‌های چند نفره و دشمنانی جدید است. استودیو بانجی در جریان استریمینگ زنده روز گذشته به کاربران Destiny 2 نشان داد که چه انتظاری باید از سفر گاردین‌ها به مریخ داشته باشند. در حقیقت آن‌ها در سفر به مریخ باید به ماجراجویی بپردازند و آنا بری – گاردین اضافه شده در بسته الحاقی جدید – را همراهی کنند تا به کمک او و شخصیت راسپوتین، موجودات فضایی و زنبور مانند هایو را از میان بردارند.

در حقیقت Warmind داستانی کاملا جدید روایت خواهد کرد و علاوه بر آن، رویدادی موسوم به Escalation Protocols را در بر خواهد داشت. این رویداد زمانی برای کاربران آنلاک می‌شود که آن‌ها بتوانند داستان اصلی را به پایان برسانند. با این رویداد، حالت Horde Mode به بازی اضافه می‌شود و گیمرها می‌توانند به صورت یک نفره یا گروهی در ماموریت‌ها شرکت کنند. با تمام کردن هر یک از ماموریت‌ها، کاربران می‌توانند از آیتم‌های جدید مربوط به رویداد Escalation Protocols بهره‌مند شوند. در طول این رویداد، یک سلاح تهاجمی به نام والکیری – نیزه‌ای که از آن می‌توان برای حمله‌های دوربرد استفاده کرد – افزوده خواهد شد و شمشیر هایو از Destiny 1 هم باز خواهد گشت. زمانی که شما به مرحله هفتم رویداد برسید، با یکی از پنج باس انحصاری Warmind روبه‌رو خواهید شد. به گفته توسعه‌دهندگان بازی، تمرکز اصلی رویداد Escalation Protocols بر افزایش سختی رویارویی با هایو بوده تا هیجان و تحرک بیشتری در کل داستان به وجود آید.

در خصوص تریلر سینماتیک منتشر شده از بسته الحاقی Warmind نیز باید بگوییم که در شروع آن، آنا بری به عنوان ایفا کننده نقش اصلی داستان، راجع به ماموریت گاردین‌ها در مریخ و همکاری با راسپوتین صحبت می‌کند.

بهتر است بدانید که تمام محتوای این بسته الحاقی همچون سلاح‌های عجیب و پیشرفته‌ و همین‌طور به‌روزرسانی حالت چند نفره رقابتی Crucible هم‌زمان با انتشار فصل سوم بازی Destiny 2 در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت.

بسته الحاقی ۲۰ دلاری Warmind در روز ۱۸ اردیبهشت برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پی‌سی عرضه خواهد شد.


منبع gamespot

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.