مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

رقابت مهیج بیلیارد به صورت آنلاین

نویسنده   فرید شهداد  |

اگر از طرفداران پر و پاقرص ورزش جذاب و مهیج بیلیارد هستید، با گیمان در معرفی بازی موبایل Kings of Pool همراه باشید.

امروزه قوانین بازی بیلیارد برای هیچکس پوشیده نیست، دو نفر بر روی میز سبز معروف بیلیارد تلاش می‌کنند تا طبق قوانین بازی، توپ‌های خود را از روی میز خارج کنند. در بازی معروف ۸  ball نیز باید به توپ سیاه رنگ که تمامی این رقابت بر سر آن است، برسند و هر کس پس از اتمام توپ‌های مربوط به خود (رنگی یا دورنگ)، این توپ را زودتر به درون یکی از سوراخ‌های میز بیندازد، برنده خواهد شد. مسابقات جهانی که هرساله در زمینه این ورزش برگزار می‌شود، ورزشکاران حرفه‌ای و نام‌آشنا را روبه‌روی هم قرار می‌دهد و معمولا جوایز بزرگی نیز برای برنده درنظر گرفته می‌شود. به همین دلیل است که بیلیارد نیز در کنار گلف در زمره ورزش‌های ثروتمندان قرار می‌گیرد.

استودیو Uken Games که نامی آشنا در تولید بازی‌های سبک ورزشی است، با الگو گرفتن از این ورزش جذاب بازی Kings of Pools را برای طرفداران بیلیارد منتشر کرده است. گیمر در این بازی که نیازمند اتصال دائمی به اینترنت است، در نقش یک بیلیاردباز آماتور کار خود را آغاز می‌کند و با عضویت در باشگاه‌های مختلف با حریف‌های مختلف در سراسر جهان به صورت آنلاین به مسابقه و رقابت می‌پردازد.

برای وارد شدن به هر‌یک از باشگاه‌های بیلیارد،گیمر باید مبلغی را به عنوان ورودی باشگاه پرداخت کند و اگر بتواند حریف خود را در مسابقه شکست دهد، دوبرابر مبلغ ورودی را دریافت می‌کند. طراحان ۱۵ باشگاه مختلف را در کشورهای مختلف طراحی کرده‌اند. که هر کدام ورودی مخصوص به خود را دارد. توجه داشته‌باشید که با بالا‌رفتن ورودی باشگاه‌ها، جوایز دریافتی نیز در صورت برد بیشتر خواهد شد؛ اما رقبای شما نیز حرفه‌ای‌تر و با تجربه‌تر می‌شوند و یک اشتباه در مقابل آنان می‌تواند ورق را به کلی برگرداند. علاوه بر شرکت در مسابقات، علاقه‌مندان میتوانند از پول‌های دریافتی برای خرید چوب‌های بیلیارد با طرح‌های مختلف استفاده کنند. برای دریافت پول و شمش طلای بیشتر، گیمرها می‌توانند از پرداخت‌های درون برنامه‌ای که امروزه عضوی جدانشدنی از بازی‌ها هستند، استفاده کنند. گیمر‌ها همچنین می‌توانند با دعوت کردن از دوستان نزدیک خود به این بازی، با یکدیگر به رقابت پرداخته و امتیازی ویژه از طراحان دریافت کنند. علاوه بر این، می‌توان با عضویت در کلوپ‌های مختلف در Kings of Pool با گیمر‌های مختلف در سراسر جهان به رقابت پرداخت.

اگر تا به امروز تجربه آنلاین ورزش بیلیاردرا نداشته‌اید، پیشنهاد می‌کنیم تا هر چه سریع‌تر برای دریافت این بازی اقدام کنید. Kings of Pool برای سیستم‌های عامل اندروید و آی‌او‌اس از سرویس‌های گوگل‌پلی و آیتونز در دسترس می‌باشد. علاقه مندان می‌توانند این بازی را برای گوشی‌ها و تبلت‌های هوشمند خود از لینک‌های زیر دریافت کنند. نمره دریافتی Kings of Pool از کاربران در سرویس گوگل‌پلی ۴٫۴ از ۵ و در سرویس آیتونز ۴٫۷ از ۵ می‌باشد.

دریافت بازی از گوگل‌پلی / دریافت بازی از آیتونز
۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.