مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

پسر عموی دومینیک تورتو، شخصیت اصلی این سریال خواهد بود

نویسنده   حمید رضا جلابی  |

شواهد امر نشان می‌دهد که فرنچایز پرطرفدار The Fast and the Furious در حال حاضر وارد قلمرو دنیای انیمیشن شده است. با گیمان همراه باشید.

طرفداران پر و پاقرص فرنچایز The Fast and the Furious بر این باورند که ۱۰ فیلم سینمایی و یک فیلم اسپین‌آف با هنرنمایی دواین جانسون و جیسون استاتهام برای خاتمه دادن به این مجموعه کفایت نمی‌کند. به نظر می‌رسد که این فرنچایز هیجان‌انگیز به این زودی‌ها به پایان نخواهد رسید.

هم‌اکنون، شبکه نت‌فلیکس مراحل تولید اسپین‌آف کارتونی The Fast and the Furious را آغاز کرده است. در حالی که این شبکه، تولید آثار مبتکرانه را در دستور کار خود قرار داده است، یک پروژه این چنینی می‌تواند همه مخاطبان را به هیجان وادارد. واقعا چه کسی را سراغ دارید که نخواهد قسمت‌های جدید The Fast and the Furious را تماشا کند؟

سریال کارتونی مذکور، ماجراهای نوجوانی بلندپرواز به نام تونی تورتو (پسر عموی دومینیک) را روایت خواهد کرد. تونی می‌خواهد از سبک زندگی دومینیک پیروی کند، اما با توجه به زندگی مخاطره‌آمیزِ او و اطرافیانش، این تصمیم عاقلانه به نظر نمی‌رسد.

براساس توضیحات ارائه شده توسط شبکه نت‌فلیکس، تونی و دوستانش توسط یک نهاد دولتی مامور می‌شوند که به داخل یک لیگ اتومبیل‌رانی حرفه‌ای نفوذ کنند. ظاهرا این لیگ، منافع سازمان جنایتکاری را تامین می‌کند که اعضای آن قصد سلطه بر جهان را دارند. به هر حال، این ماموریت فراتر از توانایی‌های یک نوجوان به نظر می‌رسد.

این سریال کارتونی، بخشی از توافق‌نامه میان شبکه نت‌فلیکس و استودیوی دریم‌ورکس است که پیش از این، در زمینه تولید سریال کارتونی Trollhunters با یکدیگر همکاری داشته‌اند. ملیسا کوب، قائم مقام واحد کودکان و خانواده در شبکه نت‌فلیکس، طی بیانیه‌ای اعلام کرد:

بسیار خوشحال و خرسندیم که سطح همکاریمان با استودیوی دریم‌ورکس را ارتقا بخشیدیم و برای بهره‌برداری از پتانسیل‌های ارزشمند کمپانی یونیورسال پیکچرز، فرصت‌های تازه‌ای را بدست آوردیم. فرنچایز The Fast and the Furious یک پدیده جهانی است که از رده‌های سنی مختلف، طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است. بی‌صبرانه منتظریم که پروژه تولید سریال جدید را آغاز کنیم. پروژه‌‎ای که مجبوبیت جهانی فیلم‌های سینمایی The Fast and the Furious را تحت الشعاع قرار خواهد داد.

وب‌سایت نت‌فلیکس، سال ۲۰۱۹ را به عنوان موعد نمایش این سریال کارتونی اعلام کرده است. شایان ذکر است که فیلم Fast & Furious 9 نیز در سال ۲۰۲۰ به روی پرده سینما خواهد رفت.


منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.