سرانجام تریلر جدید فیلم Venom، چهره‌ی این سیمبیوت فضایی را به تصویر کشید

سونی، پوستر جدیدی از چهره ترکیبی تام هاردی و ونوم منتشر کرد

نویسنده   پیمان عبدی  |

سونی با عرضخ جدیدترین تریلر از فیلم Venom، از چهره این کاراکتر محبوب مارولی رونمایی کرد. در ادامه با گیمان همراه باشید.

با این که ۵ ماه تا زمان اکران فیلم موردانتظار Venom با هنرنمایی تام هاردی در نقش ادی بروک بیشتر نمانده، اما اولین ویدیو از این سیمبیوت فضایی تازه در روز گذشته منتشر شد. ادی یک خبرنگار است که توسط یک سیمبیوت کینه‌ای تسخیر می‌شود. در این تریلر، می‌بینید که چگونه ادی بروک از حضور این موجود سیاه‌رنگ بی‌خبر است و در زمان مواجهه با مشکلات مختلف، سیمبیوت کنترل وضعیت را در دست می‌گیرد. سرانجام، در صحنه‌ای کوتاه و هیجان‌انگیز، ونوم بدن ادی را در بر می‌گیرد و با یک جمله، جذابیت تریلر را دوچندان می‌کند:

ما ونوم هستیم!

پس از این جمله، ونوم زبانش را روی دندان‌های ترسناکش می‌کشد و می‌توان وحشت را در صورت فردی که روبه‌روی ادی ایستاده، نظاره کرد. طراحی ونوم، به‌خصوص چهره‌اش، بسیار مشابه با آن چیزی‌ست که از سال ۱۹۸۴ و زمان پیوستن سیمبیوت به ادی بروک در کمیک‌بوک‌های مارول دیده‌ایم.

این تریلر نسبت به تیزر کوتاهی که دو ماه پیش پخش شده بود، جزئیات بیشتری را از داستان فیلم همراه با چندین صحنه اکشن و هیجان‌انگیز به تصویر می‌کشد. ادی بروک در حال سوال و جواب کردن از یک دانشمند شرور با هنرنمایی «ریز احمد» است که آزمایش‌هایی سرّی روی یک ماده سیاه‌رنگ بیگانه انجام می‌دهد. این ماده با بدن ادی تماس پیدا می‌کند که در نتیجه، بدن و هویت ادی بروک را از او می‌گیرد و در عوض، نیروهای جدیدی به وی می‌بخشد.

اما این تریلر، تنها چیزی نبود که طرفداران را به وجد آورد. سونی که ساخت مجموعه فیلم‌هایی از کاراکترهای دنیای مرد عنکبوتی را پیش گرفته است، پوستری جدید از فیلم ونوم را نیز عرضه کرده که چهره‌ای ترسناک از ادی بروک و ونوم را نشان می‌دهد.

 

با این‌که اسپایدرمن در دنیای سینمایی مارول حضور دارد، اما هنوز حق ساخت فیلم از این کاراکتر و دنیای مرد عنکبوتی متعلق به کمپانی سونی است. در ابتدا سوالات زیادی در این خصوص پیش آمده بود که آیا ونوم هم جزو MCU است و این که پیتر پارکر در فیلم‌های اسپین‌آف‌ خودش حضور می‌یابد؟ اما کوین فایگی، مدیر استودیوهای مارول و تام هالند، بازیگر مرد عنکبوتی، هر دو تاکید داشتند که دو دنیای سینمایی کاملا مجزا از هم هستند. هرچند، امی پاسکال، رییس اسبق سونی و تهیه‌کننده «Spider-man: Homecoming» در سال گذشته گفته بود فیلم‌های «Venom» و «Black Cat» متعلق به دنیای Spider-man: Homecoming هستند و همین، پیچیدگی بسیاری را پیش آورده بود.

فیلم Venom به کارگردانی «روبن فلچر» و هنرنمایی ستاره‌های دیگری از جمله «میشل ویلیامز»، «جنی اسلیت» و «وودی هرلسون» قرار است در ۵ اکتبر ۲۰۱۸ (۱۳ مهر ۱۳۹۷) به روی پرده سینما برود.


منبع Gamespot

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.