مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

سیطره تانوس بر انتقام‌جویان و گیشه سینمای آمریکا!

نویسنده   حمید رضا جلابی  |

گزارش‌های اخیر حاکی از آن است که فیلم Avengers: Infinity War عنوان چهارمین فیلم پرفروش شب افتتاحیه تاریخ سینما را به خود اختصاص داده است.

همانطور که انتظار می‌رفت، فیلم Avengers: Infinity War در هفته افتتاحیه به فروش قابل توجهی دست یافت. با این حال، بسیاری از تحلیلگران فکر نمی‌کردند که این فیلم ابرقهرمانی در گیشه سینمای آمریکا تا این حد موفق ظاهر شود. فیلم Avengers: Infinity War به لطف پیش‌نمایش فوق‌العاده، طی پنج‌شنبه شب هفته گذشته تاکنون در عرصه داخلی بالغ بر ۳۹ میلیون دلار فروش داشته و عنوان چهارمین فیلم پرفروش شب افتتاحیه تمامی دوران را از آن خود کرده است.

به گزارش وب‌سایت ورایتی، جدیدترین فیلم دنیای سینمایی مارول در جدول پرفروش‌ترین فیلم‌های شب افتتاحیه تاریخ سینما، پایین‌تر از Star Wars: The Last Jedi ، Star Wars: The Force Awakens و Harry Potter and the Deathly Hallows – Part 2 در جایگاه چهارم قرار گرفته است. این فیلم هیجان‌انگیز، با شکستن رکورد فروش آثار ابرقهرمانی Avengers: Age of Ultron و Black Panther، عنوان پرفروش‌ترین فیلم مارول استودیوز در شب افتتاحیه را از آن خود کرد. شایان ذکر است که دو فیلم ابرقهرمانی مذکور در نخستین شب اکران، به ترتیب بالغ بر ۲۷٫۶ میلیون دلار و ۲۵٫۲ میلیون دلار فروش داشته‌اند.

در حال حاضر، تمامی چشم‌ها به رقم فروش هفته افتتاحیه فیلم Avengers: Infinity War دوخته شده است. پیش‌بینی می‌شود که این فیلم طی نخستین هفته نمایش عمومی در سینماهای آمریکا چیزی در حدود ۲۲۵ تا ۲۴۵ میلیون دلار فروش داشته باشد. به هر حال، وب‌سایت ورایتی میزان فروش این فیلم در هفته افتتاحیه را ۲۵۰ میلیون دلار پیش‌بینی کرده است. اگر این اتفاق به وقوع بپیوندد، فیلم Avengers: Infinity War، به عنوان پرفروش‌ترین فیلم هفته افتتاحیه تاریخ سینما شناخته خواهد شد.

در هر صورت، روند فروش فوق‌العاده این فیلم همچنان ادامه خواهد داشت و سال آینده، کمپانی مارول با نمایش فیلم Avengers 4 در سینماها، این موفقیت بزرگ را تکرار خواهد کرد.


منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.