مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

غربِ نسبتا وحشی در انتظار شماست!

نویسنده   دانیال شیخی  |

بازی Westy West جدیدترین محصول شرکت Countryside Games است که در این قسمت به معرفی این بازی موبایلی جذاب می‌پردازیم. جهت آشنایی بیشتر با این بازی با گیمان همراه شوید.

این بازی جالب برای سیستم‌های عامل اندروید و آی‌اواس تولید و منتشر شده است. در اولین اجرا شما باید از بین ۴ شخصیتی که در اختیارتان قرار می‌گیرد یک نفر را انتخاب کرده و به دل صحراها، بیابان‌ها و … زده و دشمنانی که در طول مسیر مشاهده می‌کنید را بکشید. بیش از ۲۰ کاراکتر با پوشش‌های گوناگون در بازی حضور دارند. شخصیت انتخابی را با کشیدن و حرکت انگشتان، مکعب به مکعب جلو ببرید و با ضربه زدن بر روی محلی که دشمنان قرار گرفتند، با سلاح‌هایی که در اختیار دارید به آن‌ها شلیک کنید.

بهتر است بدانید که با اثر خیلی ساده‌ای روبه‌رو نیستید؛ در هر مرحله به شما ۳ جان داده می‌شود که خبری از ریکاوری آن‌ها هم نیست! مراقب باشید که در طول درگیری‌های داخل شهر به ساکنین و افراد معمولی شلیک نکنید که برای شما امتیاز منفی محسوب می‌شود و درگیری با کلانترها را به دنبال دارد. انتخاب اسلحه و کاراکتر از قابلیت‌های جذاب این بازی به شمار می‌رود که برای به‌دست آوردن آن‌ها، بدون شک به منابع یا پول نیاز خواهید داشت. با از بین بردن دشمنان و انجام یک سری ماموریت‌های مشخص در هر مرحله، تحت عنوان Quests، میزان پول مورد نیازتان را جمع‌آوری کنید و به سراغ این بخش از Westy West بروید. علاوه‌بر‌این برای کشتن یک سری از دشمن‌ها، جایزه‌ی ویژه‌ای مشخص شده که با کشتن آن‌ها می‌توانید مبلغ بیشتری پول جمع‌آوری کنید؛ همچنین هر ۲۰ دقیقه، بانک داخل شهر هم به شما مقداری پول نیز پرداخت می‌کند که همگی در راستای جمع‌آوری منابع مورد نیاز، کمک بزرگی به شمار می‌روند.

اسلحه‌خانه این بازی از ۳ کلاسِ هفت‌تیرها، شاتگان‌ها و اسلحه‌های سرد تشکیل شده که بسته به نیاز و علاقه‌ای که دارید، میان دنیایی از سلاح می‌توانید لوازم مورد نیازتان را انتخاب کنید. بدون شک بین این کلاس‌ها، شاتگان بالاترین میزان آسیب‌رسانی را دارد و در بعضی از مراحل استفاده از این نوع اسلحه تا حد چشم‌گیری می‌تواند به شما کمک کند. البته در مراحل نسبتا دشوار، این قابلیت را دارید که از شخصیت‌های کمکی هم استفاده کنید. برای هر یک از این کاراکترهای کمکی، باتوجه به ویژگی و میزان قدرتی که دارند، قیمتی تعیین شده است.

با در نظر گرفتن سابقه‌ی کاری استودیو سازنده، گرافیک و سبک طراحی Westy West بسیار منحصربه‌فرد بوده و به نوبه خود به بهترین شکل ممکن انجام شده است. در طول این بازی، موسیقی خاصی در پس‌زمینه به گوش نمی‌رسد، اما از صدای المان‌هایی مثل پیانو، صدای باد و جانوران طی مسیر، به طور هوشمندی استفاده شده که بسیار قابل‌تحسین است و جای خالی موسیقی متن را کاملا جبران کرده است.

بازی Westy West هم‌اکنون به صورت رایگان همراه با پرداخت درون‌برنامه‌ای در سرویس‌های گوگل‌پلی و آیتونز برای سیستم‌های عامل اندروید و آی‌اواس در دسترس قرار دارد. محتویات داخل بازی متناسب با ویژگی‌هایی که دارند بین ۱ تا ۵ پوند برای شما هزینه دارند. این بازی موفق شده در گوگل‌پلی از بین ۲۶,۱۹۰ نقد، امتیاز خوب ۴.۷ از ۵ را دریافت کند. Westy West را از طریق لینک‌های زیر می‌توانید برای گوشی‌های هوشمندتان دانلود و نصب کنید.

دانلود بازی از سرویس گوگل‌پلی / دانلود بازی از سرویس آیتونز
۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.