حالت رایگان Expulsion Mode برای بازی Attack on Titan 2 منتشر شد


نویسنده   مونا شایقی  |

پشتیبانی از بازی Attack on Titan 2 همچنان ادامه دارد. به تازگی حالت جدیدی در سبک بتل رویال برای همه کاربران بازی در دسترس قرار گرفت. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

در پی انتشار تریلر جدید از فصل سوم سریال Attack on Titan، مشخص شد که در تاریخ ۳۱ تیر ماه باید در انتظار جدید‌ترین قسمت این مجموعه باشیم. با فاصله اندکی از نمایش این ویدیو بازی Attack on Titan 2، حالت جدید Expulsion Mode را به صورت رایگان در دسترس کاربرانش قرار داده است. این حالت جدید، نوعی از سبک بتل رویال است که ۶ بازیکن در آن حضور دارند و هدف اصلی آن‌ها این است که در مدت محدودی تا جایی که می‌توانند تایتان بکشند. در نهایت فردی که بیشترین امتیاز‌ را از کشتن تایتان‌ها به دست آورده، به عنوان برنده انتخاب خواهد شد.

پس از افزودن حالت Expulsion Mode از بخش Another Mode در بازی، می‌توانید آن را در کنار دیگر‌ حالت‌های اضافی بازی داشته باشید. حالت‌های دیگر شامل یک رقابت چهار به چهار با نام Annihilation و Predator، حالتی که شما در نقش تایتان قرار می‌دهد، هستند.

بازی Attack on Titan 2 در تاریخ ۳۱ اسفند ماه برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پی‌سی، پلی‌استیشن ویتا و نینتندو سوییچ منتشر شد. نسخه ژاپنی آن نیز کمی پیش‌تر در دسترس قرار گرفته بود. در ادامه می‌توانید تریلر حالت Expulsion Mode بازی را در گیمان تماشا کنید.


منبع dualshockers

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.