تماشا کنید: تریلر سومین فصل از سریال Attack on Titan منتشر شد

تابستان امسال منتظر فصل سوم مجموعه Attack on Titan باشید

نویسنده   مونا شایقی  |

طبق اعلامیه Funimation سومین فصل از سریال Attack on Titan تابستان امسال پخش خواهد شد. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

بر اساس گزارش استودیو Funimation و با توجه به انتشار تریلری از سومین فصل مجموعه Attack on Titan، به نظر می‌رسد در تیر ماه امسال شاهد پخش این انیمه در ژاپن خواهیم بود. نسخه انگلیسی سریال نیز در تاریخی مشابه در آمریکا پخش خواهد شد. فصل دوم این سریال در اردیبهشت ماه سال گذشته منتشر شده بود. به گفته فانیمیشن فصل جدید با فاصله کوتاهی در آمریکای شمالی استریم می‌شود، اما هنوز تاریخ دقیقی برای پخش آن مشخص نشده است.

گن فاکوناگا، مدیرعامل فانیمیشن در کنفرانس خبری مرتبط با این مجموعه اعلام کرد:

ما بسیار خشنودیم که با سومین فصل از Attack on Titan در سال ۲۰۱۸ بازخواهیم گشت و ادامه ماجراهای هیجان‌انگیز و مورد انتظار فصل قبل را پی خواهیم گرفت. همه کنجکاو هستند که بدانند فصل جدید این مجموعه چه چیز‌هایی برای ارائه خواهد داشت. پس از انتشار پوستر فصل سوم توسط ویت استودیو در مهر ماه سال گذشته، همه طرفداران گمانه‌زنی درباره ماجراهای پیش رو را آغاز کردند. به زودی همه ما از اتفاقات تازه خبر‌دار خواهیم شد.

 

به نظر می‌رسد در جدیدترین فصل از این مجموعه شاهد نبردهای بیشتری میان انسان‌ها خواهیم بود. با این حال همچنان تایتان‌ها نقش بزرگی را در این ماجرا به عهده خواهند داشت. فصل سوم Attack on Titan در تاریخ ۳۱ تیر ماه در ژاپن پخش خواهد شد، در بالای این صفحه می‌توانید تریلر آن را تماشا کنید.


منبع polygon
برچسبها

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.