مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

50 تا 80 درصد تخفیف بر روی عناوین کلاسیک یوبی‌سافت

نویسنده   ندا سلیمیان  |

وقتی اسم یوبی‌سافت به زبان می‌آید، معمولا ذهن ما پر از سوال در مورد عنوان بعدی ساخت این شرکت می‌شود، اما در این خبر قرار است کمی به عقب برگردیم.

چند دهه‌ است که یوبی‌سافت به ساختن بازی‌های مختلف می‌پردازد و در این مدت چندین فرنچایز موفق تولید کرده که هرکدام از پیشینه‌ای نسبتاً طولانی برخوردارند.

در حال حاضر در فروشگاه مجازی این شرکت، حراج بهاری در جریان است که در آن بسیاری از بازی‌های کلاسیک یوبی‌سافت که برای پی‌سی تولید شده‌اند، با قیمتی فوق‌العاده مناسب (هرکدام ۵ دلار) به فروش می‌رسند. البته این حراج کوتاه تنها تا پایان امشب قابل استفاده است و کاربران برای دسترسی به آن‌ها باید به Library خود در Uplay بروند.

ممکن است شما بازی Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands را که سال گذشته عرضه شده، تجربه کرده باشید. اگر در ذهنتان این پرسش به وجود آمده که شروع اولیه این فرنچایز از کجا بوده، باید بگوییم که نسخه‌ای قدیمی‌تر از Tom Clancy’s Ghost Recon سال ۲۰۰۱ وجود ندارد. اکنون شما می‌توانید این بازی را در حراج یوبی‌سافت به قیمت ۵ دلار خریداری کنید.

از بازی‌های تام کلنسی خیلی دور نمی‌شویم، چرا که بازی Tom Clancy’s Splinter Cell سال ۲۰۰۲ نیز اکنون تنها به قیمت ۵ دلار به فروش می‌رسد. اگر می‌خواهید کمی به جلوتر بروید، بازی Splinter Cell Blacklist سال ۲۰۱۳ نیز در این حراج گنجانده شده که قیمت آن در حالت معمول ۳۰ دلار است.

یکی از بازی‌های داغ این روزها، Far Cry 5 است. شما می‌توانید اولین نسخه این سری یعنی Far Cry سال ۲۰۰۴ را تنها با پرداخت ۵ دلار تهیه کنید تا تحولات این فرنچایز را به چشم خود ببینید و تجربه کنید.

دیگر عناوین موجود در این حراج شامل Assassin’s Creed II، Rainbow Six Vegas و Beyond Good and Evil می‌شوند که این سه بازی نیز هرکدام تنها به قیمت ۵ دلار به فروش می‌رسند.


منبع gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.