مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

فصل چهارم Fortnite ممکن است تم کمیک بوک داشته باشد

نویسنده   مصطفی رنجبر  |

اپیک گیمز به تازگی در حساب توییتر خود از انتشار فصل چهارم بازی Fortnite خبر داده است. با گیمان و جزئیات بیشتر این خبر همراه باشید.

استودیوی اپیک گیمز در جدیدترین توییت خود با انتشار تصویری جدید و عبارت « علامت خود را قرار دهید » از انتشار فصل جدید این بازی خبر داده است. تصویر منتشر شده‌ی فصل چهارم، شخصیت‌های بازی را به شکل کمیک بوک نشان می‌دهد. این تصویر می‌تواند به تم کمیک بوک فصل بعدی بازی اشاره داشته باشد، اما فعلا چنین چیزی به صورت رسمی تایید نشده است.

از طرفی دیگر، اگر به وب‌سایت رسمی بازی سر بزنید، تصویری مشابه اما این بار عبارت « خود را برای نبرد آماده کنید‌ » مشاهده می‌شود. با این حال، هنوز مشخص نیست عبارت‌های نوشته‌ شده‌ی اپیک گیمز مربوط به فصل چهارم بازی است یا این که خبری مهم و بزرگ‌تری در راه است.

با این که هنوز زمان دقیقی برای انتشار فصل چهارم بازی مشخص نشده، فصل سوم بازی همین امروز به اتمام می‌رسد. معمولا فصل‌های جدید بلافاصله بعد از اتمام فصل‌های جاری شروع می‌شدند، اما فعلا در مورد فصل چهارم اطلاعات بیشتری در دسترس نیست. بازی Fortnite به صورت کاملا رایگان برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پی‌سی، مک و iOS در دسترس است.


منبع dualshockers


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.