مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

این فیلم با رویکردی جسورانه به یک موضوع کاملا جدید خواهد پرداخت

نویسنده   حمید رضا جلابی  |

برای نخستین بار در تاریخ ۵۰ ساله فرنچایز سینمایی Star Trek، قسمت بعدی این مجموعه علمی تخیلی توسط یک کارگردان زن ساخته خواهد شد.

به گزارش وب‌سایت ورایتی، کمپانی پارامونت پیکچرز سکان هدایت این پروژه را به اس. جی. کلارکسون (کارگردان بریتانیایی) سپرده است. وی سابقه کارگردانی سریال تلویزیونی Jessica Jones و Orange is the New Black را در کارنامه حرفه‎ای خود دارد. این چهارمین قسمت از سری جدید فرنچایز سینمایی Star Trek محسوب می‌شود.

فعلا اطلاعات چندانی در مورد این فیلم منتشر نشده است، اما کمپانی پارامونت در سال ۲۰۱۶ اعلام کرد که کریس همسورث در چهارمین قسمت از مجموعه علمی تخیلی Star Trek، یک بار دیگر نقش کاراکتر جورج کرک را بازی خواهد کرد. به عبارت دیگر، موضوع سفر در زمان مجددا در خط داستانی این فرنچایز مطرح خواهد شد و کاپیتان جیمز تی. کرکِ مشهور سرانجام می‌تواند با پدر فقیدش ملاقات کند. ناگفته نماند که در این فیلم، زاکاری کوئینتو یک بار دیگر در نقش اسپاک ظاهر خواهد شد.

این پروژه سینمایی یکی از دو قسمت جدید فرنچایز Star Trek است که در حال حاضر، مراحل تولید آن به جریان افتاده است. در ابتدا، جی. جی. آبرامز و کوئنتین تارانتینو به طور مشترک، مراحل تولید دومین فیلم جدید Star Trek را آغاز کردند. اما براساس اظهارات اخیر سایمون پگ (هنرپیشه بریتانیایی)، تارانتینو فرصت کافی را برای همکاری با این پروژه در اختیار ندارد. بنابراین، احتمالا روند تولید دومین فیلم جدید Star Trek با بن‌بست مواجه شده است.

چندی پیش، مراحل تولید فصل دوم سریال تلویزیونی Star Trek: Discovery آغاز شد، اما فعلا تاریخ نمایش اولین قسمت آن مشخص نشده است. شایان ذکر است که این مجموعه در کشور آمریکا از شبکه CBS All Access پخش خواهد شد. طرفداران این سریال در سایر کشورهای جهان نیز می‌توانند آن را از شبکه اینترنتی Netflix تماشا کنند.


منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.