اسکوئر انیکس با انویدیا برای ساخت نسخه‌ی پی‌‌سی Shadow of the Tomb Raider همکاری می‌کند

تریلر سینماتیک بازی Shadow of The Tomb Raider منتشر شد

نویسنده   مصطفی رنجبر  |

دو شرکت اسکوئر انیکس و انویدیا رسما همکاری خود را برای ساخت نسخه‌ی پی‌سی بازی Shadow of the Tomb Raider آغاز کردند.

استودیوی کریستال داینامیکس در اواخر شهریور ماه بازی Shadow of the Tomb Raider را راهی بازار خواهد کرد. این بازی، برخلاف نسخه‌ی قبل، در زمان عرضه برای تمامی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پی‌سی منتشر خواهد شد. شرکت اسکوئر انیکس نیز به عنوان ناشر بازی همکاری خود را برای بهبود گرافیکی نسخه‌ی پی‌سی با شرکت انویدیا آغاز کرده است.

به گفته‌ی ناشر بازی مورد اشاره، انویدیا از تمامی متخصصان خود برای هرچه بهتر شدن بازی Shadow of the Tomb Raider بر روی نسخه‌ی پی‌سی استفاده خواهد کرد. به لطف همکاری میان این دو شرکت، استودیوی نیکسس سافتور نیز برای هر چه بهتر شدن بازی بر روی گرافیک‌های سری GeForce GTX 10 انویدیا با کریستال داینامیکس همکاری خواهد کرد.

پیش از این نیز دو شرکت اسکوئر انیکس و انویدیا با یکدیگر همکاری داشته‌اند. از میان همکاری‌های این دو می‌توان به بازی‌هایی نظیر Tomb Raider: Definitive Edition،  Rise of the Tomb Raider و  Deus Ex: Mankind Divided اشاره کرد.

از دیگر اخبار مربوط به این بازی می‌توان به تریلر جدید سینماتیک بازی اشاره کرد. این ویدیو هیچ قسمتی از گیم‌پلی بازی را به نمایش نمی‌گذارد، اما تصاویر سینماتیک جذابی را به هواداران لارا کرافت هدیه می‌دهد. در کنار این ویدیو، تصاویر جدیدی نیز از بازی منتشر شده که می‌توانید در پایان همین خبر آن‌ها را مشاهده کنید.

بازی Shadow of the Tomb Raider که نسخه‌ی بعدی بازی Rise of the Tomb Raider محسوب می‌شود، داستان لارا در میان جنگل‌های کشنده برای نجات دنیا از وضعیت آخرالزمانی Mayan را بیان می‌کند. لارا همانند نسخه‌های پیشین باید از سد مقبره‌های دلهره‌آور بازی بر بیاید تا بتواند در سخت‌ترین شرایط ممکن و با وقت محدود به هدف خود برسد. مدیر استودیوی ایدوس مونترال در مورد نسخه‌ی جدید بازی Tomb Raider و انتظارات کاربران از این بازی می‌گوید:

بازی Shadow of the Tomb Raider، لارا کرافت را به شکلی غیر قابل پیش‌بینی به چالش می‌کشد. تیم سازنده‌ی بازی، مهارت‌ها، تکنیک‌ها و تجهیزات بی‌شماری را در بازی قرار داده‌اند تا کاربران بتوانند هر کدام از آن‌ها را یاد بگیرند و قطعا برای نجات لارا کرافت از جنگل‌ها و مقبره‌های کشنده‌ی بازی به این مهارت‌ها نیاز خواهند داشت.

بازی جدید استودیوی کریستال داینامیکس در تاریخ ۲۳ شهریورماه برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پی‌سی منتشر خواهد شد.


منبع dualshockers

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.