مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

موفقیت‌های جدیدترین فیلم مارول ادامه دارد

نویسنده   سورنا رضایی  |

در حالی که مدت زیادی از آغاز اکران Avengers: Infinity War نمی‌گذرد، این فیلم ابرقهرمانی توانسته به موفقیت‌های بسیاری دست یابد. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

Avengers: Infinity War توانست با فروشی که در این مدت به‌دست آورد، به رکورددار باکس آفیس آمریکای شمالی تبدیل شود و انتظار می‌رود با ادامه داشتن این روند، میزان فروش این فیلم در سینماهای آمریکا و کانادا به ۲۵۰ میلیون دلار برسد. اگر فروش فیلم به این میزان برسد، با پشت سر گذاشتن Star Wars: The Force Awakens که ۲۴۸ میلیون دلار در هفته‌ی نخست اکران فروش داشت، رکوردار این زمینه خواهد بود.

عملکرد Avengers: Infinity War در باکس آفیس‌های خارجی نیز بسیار خوب بوده است و توانست در این مدت زمان، ۳۸۰ میلیون دلار فروش داشته باشد تا مجموع فروش آن در هفته‌ی نخست اکران به رقم ۶۳۰ میلیون دلار برسد تا در این زمینه نیز رکورددار باشد. این رکورد پیش از این در اختیار The Fate of the Furious قرار داشت که میزان فروش جهانی آن در هفته‌ی نخست اکران، ۵۴۱٫۹ میلیون دلار بوده است.

با در نظر گرفتن این موضوع که اکران Avengers: Infinity War هنوز در چین، دومین بازار بزرگ فیلم‌های سینمایی، آغاز نشده است، بسیاری از کارشناسان معتقدند روند موفقیت‌های این فیلم در هفته‌های آینده ادامه خواهد داشت. همچنین با میزان فروشی که این فیلم تا بدین لحظه داشته است، مجموع میزان فروش ۱۹ فیلم دنیای سینمایی مارول از سال ۲۰۰۸ تاکنون، به رقم ۱۵٫۴ میلیارد دلار رسیده است. در ادامه می‌توانید پیش بینی میزان فروش فیلم‌ها در باکس آفیس آمریکا و کانادا در بازه‌ی زمانی ۲۷ الی ۲۹ آوریل (۷ الی ۹ اردیبهشت) را مشاهده کنید:

  1. Avengers: Infinity War — $۲۵۰ million
  2. A Quiet Place — $۱۰٫۷ million
  3. I Feel Pretty — $۸٫۱ million
  4. Rampage — $۷٫۱ million
  5. Black Panther — $۴٫۴ million
  6. Super Troopers 2 — $۳٫۶ million
  7. Truth or Dare — $۳٫۲ million
  8. Blockers — $۲٫۹ million
  9. Ready Player One — $۲٫۴ million
  10. Traffik — $۱٫۶ million

منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.