مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

اگر از ظرفیت‌ و قابلیت‌های آیفون یا آیپدتان در زمینه گیمینگ اطلاعاتی ندارید، این مقاله را از دست ندهید

نویسنده   محمدرضا صحرایی  |

در این مقاله نگاهی خواهیم انداخت به راه‌کارهایی که با انجام آن‌ها می‌توانید آیفون یا آیپد خود را به یک دستگاه بازی تمام عیار تبدیل کنید. با گیمان همراه باشید.

انجام بازی بر روی پی‌سی همواره لذت بخش بوده، اما این مسئله ممکن است تنها برای چندین ساعت صدق کند و پس از آن، خستگی ناشی از نشستن طولانی پای کامپیوتر سراغ‌تان خواهد آمد. سایرین که با کنسول خود بازی می کنند، همیشه با این مشکل مواجه می‌شوند که یکی از اعضای خانواده می‌خواهد به تماشای برنامه‌های تلویزیون بپردازد و در این صورت، باید بی‌خیال انجام بازی شد. پس راهکار نهایی برای لذت بردن از انجام بازی‌ها چیست؟ با ما در ادامه همراه باشید تا با ارائه راهکردها و راهنمایی‌های درست، آیفون یا آیپد خود را به یک دستگاه بازی تمام عیار تبدیل کنید.

 

بازی‌های بسیار محبوب و منتقد پسند را انتخاب کرده و آن‌ها در جریان تخفیفات فروشگاه اپ استور خریداری کنید

اگر به این مسئله فکر می‌کنید که آیفون یا آیپد شما تنها توانایی اجرای بازی‌های کودکانه و ساده‌ای همچون Angry Birds را دارد، پس بهتر است سریعا این ذهنیت را از خود دور کنید. شما به راحتی می‌توانید در فروشگاه اپ استور لیست بلندبالایی از بازی‌های بسیار با کیفیت که از طرفی گرافیک خیره‌کننده‌ای نیز دارند، پیدا کنید و ساعت‌ها از انجامشان لذت ببرید [شما با یک جستجوی ساده در اینترنت به راحتی می‌توانید لیست جامعی از این دست بازی‌ها پیدا کنید] همچنین اگر قصد دارید تا مقداری پول نیز ذخیره کنید،‌ حتما پیگیر تخفیفات فروشگاه اپ استور در مناسبت‌های گوناگون باشید.

 

یک کنترلر مخصوص بازی با آیفون یا آیپدتان را تهیه کنید

برخی از بازی‌ها به خوبی نهایت استفاده را از صفحه لمسی موبایل یا تبلتان می‌برند، اما از طرفی دیگر برخی از آثار تنها با داشتن کنترلر لذتی مضاعف را برای کاربران به همراه دارند. خوشبختانه در حال حاضر کنترلرهای بسیار زیادی وجود دارند که به راحتی با بازی های مدنظرتان هماهنگ خواهند شد. اما اگر پیشنهادهایی در این زمینه می خواهید ما کنترلر Gamevice را که قابل اتصال به آیفون یا آیپد است، پیشنهاد می کنیم. همچنین در کنار این گزینه اگر شما تنها آیفون را در اختیار دارید، می توانید دو کنترلر  SteelSeries Nimbus و PXN Speedy را نیز در نظر داشته باشید.

 

یک هدفون مناسب تهیه کنید

بسیاری از شما مطمئنا از یک هدفون مخصوص بازی بر روی پی‌سی‌تان استفاده می‌کنید یا یک جفت اسپیکر بسیار با کیفیت را کنار تلویزیون‌تان دارید؛ بنابراین چرا در هنگام انجام بازی با آیفون یا آیپدتان به اسپیکرهای کوچکشان متوصل شوید؟! استفاده از یک هدفون مناسب نه تنها تجربه کلی‌تان از بازی بر روی دستگاه‌های همراهتان را بالا می‌برد، بلکه اگر به انجام آثار گوناگون در ژانرهایی همچون شوتر اول شخص یا مخفی کاری علاقه دارید، راحت تر می‌توانید صدای دشمنان را در محیط تشخیص دهید. پیشنهاد شخصی ما در این زمینه هدفون Superlux HD 681 است. با این حال اگر گزینه دیگری مد نظرتان بوده پس بهتر است کمی نیز در نحوه ایزوله شدن صدا توسط هدفون مورد نظرتان تحقیق کنید، زیرا اگر محصول انتخاب شده توسط شما نتواند این کار را به خوبی انجام دهد، صدا به راحتی از هدفون خارج و در محیط پخش می‌شود.

بازی‌های پی‌سی را بر روی آیفون یا آیپد استریم کنید

 اگر بهترین بازی‌های فروشگاه اپ استور نیز نمی‌تواند رضایت شما را جلب کند، ما پیشنهادی داریم که مطمئنا باعث خوشحالی‌تان خواهد شد. اگر یک پی‌سی با کارت‌ گرافیک انویدیا دارید، به راحتی می‌توانید جدیدترین بازی های روز را بر روی آیفون یا آیپدتان انجام دهید. برای این کار کافی است تا نرم افزار رایگان Moonlight را دانلود کرده و بازی های پی‌سی‌تان را بر روی موبایل یا تبلت‌تان استریم کنید. نرم افزار مذکور حتی با کنترلرهای مخصوص آیفون یا آیپد نیز سازگار است. پس با خیال راحت بر روی کاناپه لم داده و از انجام آثار محبوب روز بر روی موبایل یا تبلت‌تان نهایت لذت را ببرید.

منبع Howtogeek
برچسبها ||


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.