تماشا کنید: تریلر متفاوت و هنری بازی ماجراجویی Inked

بازی Inked انتشار خود در استیم را با یک تریلر هنری جشن گرفت

نویسنده   ندا سلیمیان  |

بازی معمایی Inked، اکنون بر روی استیم قرار دارد و به همین مناسبت تیم سازنده آن تریلری منحصر به فرد از محصول جدید خود منتشر کرده‌اند. با گیمان همراه باشید.

در این تریلر، می‌توان به خوبی طراحی و ظرافت هنری بازی ویدیویی Inked را مشاهده کرد. همان‌گونه که از اسم بازی مشخص است، دنیای Inked به صورت هندسی طراحی شده و تماما با دست طراحی و پیاده سازی شده است. این بازی ماجراجویی، سبک هنری متشکل از یک قلم و جوهر را به کاربر خود ارائه می‌دهد. تمام آرت‌ورک‌های بازی Inked در طول تریلر منتشر شده از آن با دست بر روی کاغذ طراحی می‌شوند. هم‌چنین داستان زندگی قهرمان بی‌نام این بازی که برای پیدا کردن عشق گمشده‌اش به سفر می‌رود، همراه با نوشته‌ها و صدای گوینده در این تریلر روایت می‌شود. شما در بازی Inked در نقش همین قهرمان بی‌نام ظاهر خواهید شد و باید پازل‌ها و معماهای بسیاری را حل کنید. در دنیای فانتزی Inked شما قادر هستید تا اشیای مختلف را دستکاری کنید تا هرچه بهتر قهرمان بازی را در پیدا کردن عشق گمشده‌اش کمک کنید.

گیم‌پلی Inked بسیار روان است و شما می‌توانید با پرداخت ۱۹٫۹۹ دلار آن‌ را از استیم دانلود کنید. ضمنا تا تاریخ ۱۲ اردیبهشت ماه، تخفیف ویژه‌ ۱۰ درصدی برای دریافت این بازی به شما داده می‌شود که به جز دسترسی به گیم‌پلی، آرت بوک دیجیتالی و آهنگ اصلی آن هم به شما تعلق خواهد گرفت. جزییات بیشتر مربوط به این بازی را می‌توانید در صفحه استیم آن مشاهده کنید.


منبع dualshockers
برچسبها |

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.