مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

تونی استارک درخواست ددپول را برای پیوستن به انتقامجویان رد کرد!

نویسنده   سورنا رضایی  |

رایان رینولدز، بازیگر شخصیت ددپول، موفقیت‌های Avengers: Infinity War را با انتشار یک توییت تبریک گفت. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

رایان رینولدز با انتشار یک پست از طریق حساب رسمی خود در توییتر، موفقیت‌های Avengers: Infinity War را به گونه‌ای تبریک گفت که تناسب بسیاری با شخصیت ددپول دارد. رینولدز تصویر درخواست رسمی ددپول را برای پیوستن به انتقامجویان به اشتراک گذاشت که توسط تونی استارک رد شده است. استارک که عدم پذیرش او را امضا کرده است، در توضیح نوشته: نه، مسلماً، نه! برو پروفسور ایکس را به دردسر بینداز! رینولدز در کپشن این تصویر، موفقیت‌های آن را نیز به شرکت دیزنی تبریک گفت. در ادامه می‌توانید متن تبریک و تصویر همراه آن را مشاهده کنید:

از طرف کسی که زمان تسلیم شدن را نمی‌داند: واقعاً خوشحال هستم که هرگز تسلیم نشدید. [بابت این موفقیت‌ها] تبریک می‌گویم.

شخصیت ددپول در کمیک‌ها بخشی از دنیای مارول است، اما از آن‌جایی که شرکت فاکس حقوق این شخصیت را در اختیار دارد، تاکنون شاهد حضور او در دنیای سینمایی مارول نبوده‌ایم. البته با توجه به اینکه دیزنی در تلاش است تا بخش عمده‌ی سهام فاکس را خریداری کند، طرفداران امیدوارند تا این شخصیت بذله‌گو در آینده‌‌ی نزدیک در کنار دیگر ابرقهرمانان حضور یابد.

نخستین اقتباس سینمایی شخصیت ددپول در سال ۲۰۱۶ با نام Deadpool اکران شد و نه تنها در جلب نظر منتقدان و علاقه مندان به سینما، بلکه در باکس آفیس نیز عملکرد بسیار خوبی داشت. دنباله‌ی این فیلم تحت عنوان Deadpool 2 توسط دیوید لیچ کارگردانی شده و قرار است از تاریخ ۱۶ مه (۲۶ اردیبهشت) اکران شود. در این قسمت، کابل به عنوان شخصیت اصلی و منفی حضور دارد که بازیگر آن جاش برولین است. او همچنین وظیفه‌ی نقش آفرینی تانونس، دشمن اصلی انتقامجویان، را نیز در فیلم Avengers: Infinity War بر عهده دارد.

اکران فیلم Avengers: Infinity War از هفته‌ی گذشته آغاز شد و در این مدت توانست بیش از ۶۰۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشته باشد. با ۲۵۰ میلیون دلاری که این فیلم توانست در هفته‌ی نخست اکران خود در باکس آفیس داخلی (سینماهای آمریکای شمالی و کانادا) بدست آورد، این فیلم اکنون رکورددار بیشترین میزان فروش یک فیلم در هفته‌ی نخست اکران است که پیش از این در اختیار Star Wars: The Force Awakens قرار داشت.


منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.