سومین تریلر بازی Red Dead Redemption 2 حضور جان‌مارستون را در بازی تایید می‌کند

دنیای متفاوت جان مارستون در Red Dead Redemption 2

نویسنده   مصطفی رنجبر  |

راک‌استار با انتشار تریلر جدیدی از بازی Red Dead Redemption 2 حضور جان مارستون را در بازی تایید کرد. با گیمان و جزئیات بیشتر این ویدیو همراه باشید.

همان‌طور که راک‌استار پیش از این اعلام کرده بود، تریلر جدید بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد. این تریلر نیز همانند ویدیوهای قبلی به داستان بازی پرداخته و فعلا خبری از گیم‌پلی بازی نیست. را‌ک‌استار در کنار این تریلر، توضیحات بیشتری را نیز در مورد داستان بازی منتشر کرده است:

 ماموران دولتی به دنبال گروه‌های خلاف‌کار هستند و آمریکا در سال ۱۸۹۹ به پایان دوران غرب وحشی نزدیک می‌شود. کسانی که تسلیم نشوند کشته خواهند شد. بعد از این که دزدی ون‌درلیند در شهر Blackwater به خوبی پیش نمی‌رود، این گروه به همراه آرتور مورگان باید از دست ماموران فرار کنند.

ماموران فدرال و جایزه‌بگیران قهار همگی به دنبال این گروه هستند؛ گروه ون‌درلیند باید برای زنده‌ماندن و بقای خود در مناطق مختلف آمریکا بجنگد و راه خود را در میان مناطق سرسخت آمریکا پیدا کند. با به وجود آمدن مشکلات داخلی برای این گروه، آرتور باید میان اهداف خود یا وفاداری به گروهی که او را بزرگ کرده انتخاب کند. Red Dead Redemption 2 داستان حماسی آمریکا در شروع دوره مدرن را بیان می‌کند.

همان‌طور که از توضیحات شرکت راک‌استار مشخص است، دیگر جایی برای گروه‌های خلاف‌کار در بازی نیست. در یکی از صحنه‌های این تریلر، گروهی از مردم با داچ‌، رهبر گروه ون‌در‌لیند و شخصیت منفی نسخه‌ی اول بازی صحبت می‌کنند. در یکی دیگر از صحنه‌ها، گروهی تحت عنوان پسران داچ در حال دزدی از بانک هستند. شاید مهم‌ترین صحنه‌ی این ویدیو، نمایش جان مارستون، نقش اصلی نسخه‌ی اول بازی باشد که برای اولین بار در میان سه تریلر منتشر شده از این بازی دیده می‌شود. در دیگر صحنه‌ها نیز دزدی از قطار و دزدی اسب دیده می‌شود.

تریلر جدید بازی Red Dead Redemption 2، سومین تریلر این اثر محسوب می‌شود. نمایش قبلی این بازی در ماه مهر منتشر شد که شخصیت‌ها، داستان و مبارزات بازی را به نمایش گذاشت. در ویدیو قبلی، آرتور مورگان به همراه گروه ون‌درلیند نیز معرفی شدند. جدیدترین محصول راک‌استار در تاریخ ۴ آبان ماه به صورت رسمی برای دو پلتفرم پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. شرکت تیک‌تو، به عنوان شرکت همکار راک‌استار اعلام کرد که زمان انتشار بازی دیگر دچار تاخیر نخواهد شد.

هدف اصلی ما، ارائه‌ی این بازی با بالاترین کیفیت ممکن است. بیش از هر چیزی، ما از این که می‌توانیم این کیفیت را به کاربران ارائه دهیم بسیار افتخار می‌کنیم. بازی‌های شرکت ما زمانی عرضه می‌شوند که به بهترین کیفیت خود رسیده باشند و در مورد بازی Red Dead Redemption 2، راک‌استار احساس کرد که به زمان بیشتری برای رسیدن به این کیفیت نیاز دارد و ما نیز موافق تاخیر بازی بودیم. تاریخ ۴ آبان ماه تایید شده و ما مطمئن هستیم که این تاریخ دیگر تغییر نخواهد کرد.

 


منبع gamespot

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.