تماشا کنید: تریلر نقشه جدید بازی Overwatch به نام Rialto

نقشه جدید بازی Overwatch اکنون در دسترس تمام کاربران قرار گرفته است

نویسنده   ندا سلیمیان  |

بلیزارد، استودیوی سازنده بازی Overwatch به صورت رسمی نقشه جدید Rialto را معرفی و آن را برای کاربران پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پی‌سی عرضه کرد. با گیمان همراه باشید.

چند هفته پیش خبری مبنی بر این‌که سرور‌های تست بازی Overwatch نقشه‌ای جدید دریافت کرده‌اند، منتشر شد. البته در آن زمان مشخص نبود این نقشه چه زمانی در دسترس تمامی کاربران قرار خواهد گرفت. اکنون دیگر پرسشی در رابطه با این موضوع برای ما باقی نیست، چرا که شرکت بلیزارد، توسعه‌دهنده Overwatch اعلام کرده که نقشه Rialto به این بازی راه پیدا کرده و در حال حاضر گیمرها از تمامی پلتفرم‌ها می‌توانند به آن دسترسی پیدا کنند.

نقشه Rialto الهام گرفته از نقشه PvE است که در آپدیت ماه گذشته این بازی به نام Retribution اضافه شده بود. آن نقشه نیز منطقه‌ای نزدیک به خانه آنتونیو بارتالوتتی در ایتالیا بود.

اگر می‌خواهید جزییات بیشتری از این نقشه را در حین آپدیت شدن بازی ببینید، این امکان توسط بلیزارد برای شما فراهم شده است و می توانید تریلری که از Rialto منتشر شده را در بالای همین خبر مشاهده کنید.

هم‌چنین بد نیست بدانید بلیزارد چند هفته پیش از اسکین‌های جدید بازی Overwatch رونمایی کرده بود که آن‌ها بر اساس ۱۲ تیم حاضر در لیگ این بازی ساخته شده‌اند.


منبع dualshockers

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.