مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

ممکن بود سکانس کمدی به موفقیت این فیلم لطمه بزند؟

نویسنده   حمید رضا جلابی  |

اخیرا جو و آنتونی روسو در مصاحبه با اینترتینمنت ویکلی، در مورد یکی از سکانس‌های حذف شده از فیلم Avengers: Infinity War توضیحاتی را ارائه کرده‌اند.

فیلم Avengers: Infinity War بزرگترین محصول دنیای سینمایی مارول به حساب می‌آید. البته در روند تولید این فیلم نیز سکانس‌هایی وجود داشته که به نسخه نهایی آن را راه نیافته‌اند. جو روسو در این باره می‌گوید:

در فیلم Avengers: Infinity War، یک سکانس بسیار خنده‌دار با حضور نگهبانان کهکشان فیلمبرداری شد، اما به نسخه نهایی این پروژه سینمایی راه نیافت. در این سکانس، یک صحنه کمدی واقعی به نمایش در آمد.

آنتونی روسو نیز درباره سکانس مورد نظر چنین می‌گوید:

در یکی از صحنه‌های این فیلم، نگهبانان کهکشان در یک وضعیت بغرنج قرار می‌گیرند و نمی‌دانند چگونه از آن خلاص شوند. این سکانس از نظر ما بسیار مضحک و سرگرم‌کننده بود. اما با توجه به شکوه و عظمت فیلم Avengers: Infinity War، این سکانس نمی‌توانست ما را به هدف نهایی‌مان برساند.

جو روسو صحبت‌هایی را نیز تحت عنوان “پایان‌های ناتمام” مطرح کرده است. توضیحات او نشان می‌دهد که حذف شدن تعداد بسیار کمی از سکانس‌های فیلم Avengers: Infinity War تصمیمی منطقی بوده است. او در این باره خاطرنشان کرد:

در مرحله نگارش فیلمنامه، نویسنده باید از نظر داستان‌سرایی کاملا دقیق و حساب شده عمل کند و در مورد انتخاب جوهره داستان، رویکردی سختگیرانه را در پیش گیرد، زیرا انجام این کار بسیار پرهزینه است. به هر حال، با وجود برخی از بازیگران، فرصت نگارش فیلمنامه محدود است. برنامه‌های زمانی همیشه ایده‌آل تنظیم نمی‌شوند. بنابر این، نگارش فیلمنامه باید کاملا هدفمند انجام شود.

برادران روسو تایید کرده‌اند که سکانس خنده‌دارِ حذف شده از فیلم Avengers: Infinity War در نسخه خانگی آن به نمایش در خواهد آمد. شاید این سکانس، سرنوشت شخصیتِ کرگلین را آشکار سازد.


منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.