مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

تاریخ انتشار بازی هنوز مشخص نیست

نویسنده   سورنا رضایی  |

شرکت ژاپنی اسکوئر انیکس چندی پیش تصاویر جدیدی را از بازی رو به انتتشار Dragon Quest Builders 2: Destruction God Malroth and the Empty Island به اشتراک گذاشت. با گیمان همراه باشید.

بازی Dragon Quest Builders 2، نسخه‌ی فرعی از فرنچایز محبوب Dragon Quest است که با الهام عنوان موفق Minecraft در دست ساخت قرار دارد. همانند نسخه‌ی اول، تمرکز این بازی سندباکس روی ساخت و ساز قرار دارد و کاربر باید با استفاده از مصالحی که از محیط‌ اطراف جمع آوری می‌کند، ساختمان‌های مورد نیاز را بسازد. در این نسخه‌، کاربران این قابلیت را دارند که جنیست شخصیت اصلی بازی را خودشان انتخاب کنند.

همان‌طور که اشاره شد، اسکوئر انیکس چندی پیش تصاویر جدیدی را از Dragon Quest Builders 2 به اشتراک گذاشت. در یکی از تصاویر، بنای تاریخی را مشاهده می‌کنیم که شخصیت اصلی داستان و مالروث در Empty Island پیدا می‌کنند. در این مکان، یک صدای مرموز به شخصیت اصلی می‌گوید اگر بتواند معمای حک شده روی سنگ را حل کند، در ساخت و ساز به مقام استادی می‌رسد.

دیگر تصاویر جدید Dragon Quest Builders 2 نیز از بخش‌های مختلف گیم‌پلی و نقشه‌ی بازی تهیه شده‌اند که می‌توان به دویدن، اکتشاف زیر آب، گلایدینگ، آبشار، برش‌های مورب بلوک‌ها و قابلیت قرار دادن صد بلوک روی هم اشاره کرد. همچنین در مقایسه با نسخه‌ی اول، یک قابلیت جدید وجود دارد که به کاربران اجازه می‌دهد تا اتفاقات بازی را از دید دوربین اول شخص دنبال کنند. استفاده از این زاویه‌ی دید اختیاری است. در ادامه می‌توانید تصاویر را مشاهده کنید:

در حال حاضر، هیچ گونه اطلاعات رسمی از تاریخ انتشار Dragon Quest Builders 2 که برای دو پلتفرم پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ ساخته می‌شود، در دسترس نیست. البته چندی پیش شایعه‌ای در فضای مجازی منتشر شد که با توجه به آن، این بازی در تابستان سال جاری میلادی در ژاپن عرضه می‌شود.


منبع Dualshockers


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.