مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

روند ساخت سریال به خوبی پیش می‌رود

نویسنده   سورنا رضایی  |

همان‌طور که پیش از این وعده داده شده بود، بالاخره نویسندگان جدید سریال The Witcher معرفی شدند. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

شرکت نت‌فلیکس در حال ساخت یک سریال بر اساس فرنچایز محبوب The Witcher است. اگرچه زمان زیادی تا آغاز پخش آن باقی مانده است، اما چندی پیش خبر جدیدی از روند ساخت آن در فضای مجازی منتشر شد که بدون شک برای طرفداران و علاقه‌‌مندان خوشحال کننده است. لورن هیسریک، نویسنده‌ی ارشد این سریال، با انتشار پستی در توییتر، از باز شدن اتاق نویسندگان و اضافه شدن افراد جدید به تیم نویسندگی خبر داد.

هیسریک هیچ گونه جزئیاتی را از نخستین گفتگوی صورت گرفته میان او و دیگر نویسندگان به اشتراک نگذاشت، اما در توییتش نوشت اولین روز همکاری آن‌ها پر از «ایده، شوخی، کاپ کیک، خلاقیت، تاریکی و شامپاین» بوده است. او در کنار توییت، یک تصویر سلفی نیز به اشتراک گذاشت.

با انتشار این تصویر، تایید شد که جنی کلین، یکی از نویسندگان سریال Jessica Jones، برای نوشتن فیلمنامه‌ی سریال بدون عنوان The Witcher با هیسریک و دیگران همکاری خواهد کرد. مدتی پس از انتشار توییت هیسریک، کلین نیز با انتشار یک توییت و البته تصویری از یخچال اتاق نویسندگان، گفت از همکاری با هیسریک و دیگران برای نوشتن فیلمنامه‌ی این سریال «بسیار هیجان زده» است.

با توجه به تصویر منتشر شده توسط هیسریک، دِکلان دِ بارا، نویسنده‌ی سریال The Originals و اسنو کورس، نویسنده‌ی سریال Daredevil، از دیگر نویسندگانی هستند که قرار است روی سریال The Witcher کار کنند. علاوه بر این، کلر هیگینز نیز به عنوان دستیار نویسنده در کنار تیم خواهد بود.

سریال The Witcher بر اساس رمانی لهستانی، نوشته‌ی اندره ساپکووسکی ساخته می‌شود که الهام بخش استودیو سی‌دی پراجکت رد برای ساخت سه‌گانه‌‌ای در سبک نقش آفرینی شد. گرالت، به عنوان کاراکتر اصلی رمان‌ها و بازی‌های ویدیویی شناخته می‌شود، بنابراین انتظار می‌رود که این شخصیت، محور اصلی اتفاقات سریال نیز باشد.

اوایل اردیبهشت ماه، هیسریک اطلاعات جدیدی را از سریال The Witcher به اشتراک گذاشت. او گفت طرفداران نباید انتظار داشته باشند که این سریال تا پیش از سال ۲۰۲۰ پخش شود. همچنین فصل اول این سریال هشت قسمت خواهد داشت و در اروپای شرقی نیز فیلمبرداری خواهد شد. وی هیچ گونه اطلاعاتی را از لیست بازیگران به اشتراک نگذاشت و طرفداران همچنان منتظرند ببینند انتخاب سازندگان برای ایفای نقش شخصیت‌های کلیدی از جمله گرالت، سیری، ینیفر و …چه افرادی خواهند بود.

آخرین نسخه‌ از سری بازی‌های The Witcher در سال ۲۰۱۵ میلادی تحت عنوان The Witcher 3: Wild Hunt منتشر شد و نه تنها در جلب نظر منتقدان و کاربران، بلکه در زمینه‌ی فروش نیز عملکرد بسیار خوبی داشت. با وجود اینکه سی‌دی پراجکت رد تمرکز کنونی خود را روی جدیدترین محصولش، یعنی Cyberpunk 2077 قرار داده است، بسیاری انتظار دارند تا سری بازی‌های The Witcher در آینده ادامه یابد.


منبع Gamespot
برچسبها |


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.