مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

رویداد فیلم Avengers: Infinity War در بازی Fortnite هم‌اکنون در دسترس است

نویسنده   ندا سلیمیان  |

مدتی پیش همکاری دو شرکت اپیک گیمز و مارول برای ساخت رویدادی مرتبط با Fortnite و Avengers Infinity War تایید شد. اکنون سازنده Fortnite اعلام کرده که این رویداد آغاز شده است.

فیلم Avengers: Infinity War که اکران بسیار موفقی را تجربه می‌کند، شخصیت‌های محبوبی را در خود جای داده است. البته در بین کاراکترهای فیلم، شخصیت‌های منفی زیادی هم وجود دارند، مانند تانوس که غول بنفش رنگ، بزرگ و  و خبیثی است که تنها هدفش نابود کردن جهان با استفاده از دستکش طلایی رنگش است. اکنون سازنده Fortnite اعلام کرده که این بازی از روز ۸ می (۱۸ اردیبهشت) تا مدتی نامعلوم میزبان شخصیت تانوس خواهد بود. گیمرها می‌توانند با استفاده از حالت «Infinity Gauntlet Limited Time Mashup» که در بخش Battle Royale بازی در دسترس است، شخصیت تانوس را در Fortnite تجربه کنند. این رویداد محدود تا حدودی حالت بتل رویال بازی را تغییر می‌دهد و آن را به حالتی متفاوت تبدیل می‌کند.

لازم به ذکر است که در رویداد فیلم Avengers: Infinity War بازی Fortnite، قوانین مانند گذشته خواهند بود و تنها تفاوت اینجاست که Infinity Gaunlet در بخشی از نقشه پنهان شده است. کافیست تا آن را پیدا کنید و از تمامی قدرت‌های شخصیت تانوس بهره‌مند شوید.

جالب است بدانید که آنتونی روسو و جو روسو، کارگردانان فیلم Infinity War از طرفداران پروپاقرص بازی Fortnite هستند و جو روسو پس از تماس با اپیک گیمز، از او برای همکاری دعوت کرده است.

رویداد مذکور برای تمامی پلتفرم‌های بازی شامل ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، پی‌سی و دستگاه‌های موبایل در دسترس است.

 


منبع pcgamer


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.