تماشا کنید: لانچ تریلر DLC داستانی Desolation of Mordor برای بازی Shadow of War

دشمنانی سرسخت و متحدین وفادار در انتظار بارانور هستند

نویسنده   مونا شایقی  |

بسته الحاقی داستانی بازی Middle-earth: Shadow of War بازیکنان را در نقش بارانور قرار خواهد داد. با گیمان و جزئیات خبر همراه باشید.

بسته الحاقی داستانی Desolation Mordor برای بازی Middle-earth: Shadow of War عرضه شد و مونولیث به همین مناسبت تریلر جدیدی از این محتوای دانلودی منتشر کرده است. این DLC داستان بارانور فرمانده Mins Ithil در محدوده غربی بیابان لیتلند را روایت می‌کند.

این بسته الحاقی به بازیکن اجازه می‌دهد تا با استفاده از ابزارها و توانایی‌های جدید، قلعه‌ی Marauder Shindram را از آن خود کند و این پیام را به سارون و ارتشش برساند که او نمی‌تواند با شما سر و کار داشته باشد!

شما در قالب شخصیت بارانور بازی خواهید کرد. کاراکتری خشن و تا حدی پیچیده که با این اوصاف، مرگ چیزی نیست که برای وی عواقب مثبتی در پی داشته باشد.

سرزمین Lithlad که بخشی از وقایع این بسته‌ی الحاقی در آن جریان دارد، خطرات منحصر به فردی در خود دارد که بیخ گوش شخصیت بازی خواهد بود، اما تجهیزات گمشده مردمان Numenorean هم در آن یافت می‌شود. خطراتی که در بسته الحاقی Deslation of Mordor وجود دارد، شاید بیش از توانایی‌های بارانور باشد، اما با یافتن و کمک‌ گرفتن از تجهیزات گمشده، او می‌تواند برای بار دیگر از آنها برای نبردی دیگر و ایستادگی در مقابل نیروهای سارون استفاده کند.

بازی Shadow of War دنباله‌ای برای قسمت اول این مجموعه به نام Shadow of Mordor است که در سال ۲۰۱۴ عرضه شده بود. این بسته گسترش‌دهنده داستانی اولین محتوای دانلودی نیست که به بازی Shadow of War اضافه می‌شود. پیش از این نیز بسته الحاقی Blade of Galadriel برای این بازی عرضه شده بود.

در حال حاضر بازی Middle-earth: Shadow of War برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پی‌سی در دسترس است و برای تجربه این بسته الحاقی به یکی از نسخه‌های آن نیاز خواهید داشت. تریلر محتوای دانلودی Desolation Mordor را می‌توانید در بالای همین صفحه تماشا کنید.

 


منبع dualshockers

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.