مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

استودیوی بایوور بازی کاملا متفاوتی را به کاربران ارائه می‌دهد

نویسنده   مصطفی رنجبر  |

شرکت الکترونیک آرتز به تازگی اطلاعات جدیدی را در مورد جدیدترین ساخته‌ی استودیوی بایوور منتشر کرده است. با گیمان و جزئیات بیشتر این خبر همراه باشید.

بازی Anthem، اثر جدید استودیوی بایوور، سال گذشته به صورت رسمی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پی‌سی منتشر شد. اندرو ویلسون، مدیر اجرایی شرکت الکترونیک آرتز در جدیدترین مصاحبه‌ی خود اعلام کرد که این بازی بسیار جاه‌طلبانه ساخته شده است. او همچنین بر این عقیده است که جدیدترین ساخته‌ی استودیوی بایوور می‌تواند « محصولی کاملا جدید » را به کاربران ارائه دهد. او در نهایت اعلام کرد که به کاربران امکان اجرای زودتر بازی نیز داده خواهد شد تا بتوانند با توجه به نظرات آن‌ها، تغییراتی را در عنوان Anthem ایجاد کنند.

هر بعدی از این بازی می‌تواند قابلیت کاملا جدیدی را در اختیار اکثر کاربران قرار دهد.  استودیوی بایوور دنیای کاملا تازه‌ای را به همراه داستانی منحصر به فرد تولید کرده است. گیم‌پلی بازی کاملا بر اساس همکاری کاربران با یکدیگر ساخته شده و محیط پویا و زیبای بازی نیز با توجه به فعالیت‌های آن‌ها تکامل می‌یابد.

بازی Anthem اساسا یک نوع تجربه‌ی اجتماعی است و ما راه‌های زیادی را در نظر گرفته‌ایم تا کاربران بتوانند پیش از عرضه‌ی بازی، آن را انجام دهند و با نظرات خود ما را به هر چه بهتر کردن Anthem کمک کنند. ما مشتاقانه منتظر هستیم تا این فرانچایز جدید را منتشر کنیم و به همان اندازه مشتاقیم تا کاربران ما بتوانند این بازی را انجام دهند و با دوستان خود طی سال‌های آینده به اشتراک بگذارند.

بازی Anthem قرار است در اوایل سال ۲۰۱۹ منتشر شود هر چند هنوز مشخص نیست این تاریخ مربوط به انتشار نسخه‌ی کامل یا اولیه‌ی بازی است. معمولا شرکت الکترونیک آرتز ۵ روز قبل از عرضه‌ی رسمی محصولات خود، آن را به صورت آزمایشی منتشر می‌کند، اما اگر قرار بر این باشد که سازندگان این اثر به دنبال استفاده از نظرات کاربران باشند، به نظر می‌رسد الکترونیک آرتز باید زمان بیشتری را برای نسخه‌ی آزمایشی بازی در نظر بگیرد. این قابلیت احتمالا تنها در اختیار کاربران EA Access قرار خواهد گرفت.

این خبر در حالی منتشر شده که پیش از این مدیر بخش مالی شرکت الکترونیک آرتز، اعلام کرده بود که این بازی در اواخر سال مالی منتشر خواهد شد. بنابراین احتمال عرضه‌ی Anthem در فروردین ماه سال آینده بسیار زیاد است. از دیگر خبرهای منتشر شده مربوط به این عنوان، می‌توان به ملحق شدن مارک داراه، تهیه کننده‌ی بازی Dragon Age، به این پروژه اشاره کرد. انتظار می‌رود در نمایشگاه E3 2018 اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر شود.


منبع gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.