مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

نقشه‌ی جدید چند ماه با انتشار رسمی فاصله دارد

نویسنده   سورنا رضایی  |

با گذشت مدتی از معرفی سومین نقشه‌ی PlayerUnknown’s Battlegrounds، سازندگان بالاخره نام رسمی آن را فاش کردند. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

از زمان عرضه‌ی PUBG در اوایل سال گذشته‌ی میلادی تاکنون، استودیو سازنده به‌طور مداوم مشغول کار روی محتوا و نقشه‌های جدید برای این بازی بوده‌ است. چندی پیش سازندگان از سومین نقشه‌ی این بازی رونمایی کردند که اکنون نام رسمی آن فاش شده است.

با توجه به اطلاعات منتشر شده از سوی استودیو سازنده، جدیدترین نقشه‌ی PUBG در ابعاد ۴×۴ کیلومتر طراحی شده است و از این حیث، کوچک‌ترین نقشه‌ نیز محسوب می‌شود. این نقشه پیش از این با نام Savage شناخته می‌شد و از این پس Sanhok نام خواهد داشت که «ساه-نوک» تلفظ می‌شود. همان‌طور که پیش از این نیز گفته شد، این نقشه با الهام از جزایر آسیای جنوب شرقی از جمله تایلند و فیلیپین طراحی شده و همچنین نام جدیدی که سازندگان برای این نقشه انتخاب کرده‌اند، از زبان تای و به معنی «سرگرمی» است.

در کنار نام جدید سومین نقشه‌ی PUBG، سازندگان اعلام کردند نقشه‌ی ساهنوک اواخر این هفته‌ روی سرورهای آزمایشی رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود. در نتیجه، تمامی کاربران علاقه مند می‌توانند در مدتی محدود، به تجربه‌ی بازی در این نقشه بپردازند. در ادامه می‌توانید برنامه‌ی زمانی دسترسی به نقشه را مشاهده کنید:

زمان آغاز دسترسی: ۱۰ مه (۲۰ اردیبهشت)، هفت بعد از ظهر به وقت زمانی اقیانوس آرام

زمان پایان دسترسی: ۱۴ مه (۲۴ اردیبهشت)، ۴ صبح

سازندگان همچنین اعلام کردند نقشه‌ی ساه-نوک تنها چند ماه با انتشار رسمی و اضافه شدن به لیست نقشه‌های PUBG فاصله دارد. در پایان، لازم به ذکر است که این بازی هم اکنون برای دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. علاقه مندان به تجربه‌ی این بازی روی تلفن‌های هوشمند نیز می‌توانند با تجربه‌ی سیستم عامل تلفن خود، یکی از نسخه‌های اندروید یا iOS این بازی را دریافت کنند.


منبع Dualshockers


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.