مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

والت دیزنی به دنبال تعهد بازیگران جوان است

نویسنده   سورنا رضایی  |

برخلاف گمانه‌ زنی‌ها درباره‌ی ساخت دو دنباله‌ برای Solo: A Star Wars Story، به نظر می‌رسد در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای ساخت قسمت‌های دوم و سوم وجود ندارد. با گیمان همراه باشید.

اوایل ماه جاری، آلدن ارنرایک، بازیگر نقش هان سولو در فیلم Solo: A Star Wars Story، به‌ طور اتفاقی فاش کرد قراردادش با شرکت والت دیزنی شامل ساخت سه فیلم می‌شود که همین مسئله باعث شد تا شایعاتی پیرامون ساخت دو دنباله‌ برای جدیدترین قسمت از سری Star Wars به وجود بیاید. ران هاوارد، کارگردان این فیلم، در بخشی از مصاحبه‌ی اخیر خود با شرکت فاندانگو ضمن پرداختن به این موضوع، اعلام کرد امضای قرارداد برای ساخت سه فیلم، لزوماً به این معنا نیست که ساخت آن‌ها حتمی است:

فکر می‌کنم طرفداران مقداری زیاده روی کرده‌‌اند. لوکاس فیلم و والت دیزنی در هنگام امضای قرارداد با بازیگران، به خصوص جوان‌تر‌ها، جوانب مختلف را در نظر می‌گیرند و بر اساس آن عمل می‌کنند. شرکت‌های این چنینی همیشه به دنبال تعهد از سوی بازیگران خود هستند که این موضوع به معنی برنامه‌های قطعی نیست. انرژی زیادی برای ساخت این فیلم صرف شد و الان هم انرژی زیادی برای بازاریابی آن صرف می‌شود.

با توجه به صحبت‌های هاوارد، Solo: A Star Wars Story از لحاظ داستانی به Rogue One: A Star Wars Story شباهت دارد، بدین صورت که این فیلم داستانی کاملاً مستقل را روایت می‌کند که نیازی به ساخت دنباله‌ برای تکمیل آن نیست. با وجود این، اگر فیلم به موفقیت‌های مورد انتظار دست یافت و نویسندگان نیز توانستند ایده‌های مناسب را برای نوشتن داستان پیدا کنند، شاید بتوان آن‌ را ادامه داد:

معتقدم این فیلم‌ها دقیقاً همان گونه‌ای هستند که باید باشند یا حداقل طراحی شده‌اند که باشند. این‌ها، فیلم‌های یک قسمتی هستند که مدیران بسیار علاقه‌ مندند تا بازخوردهای طرفداران نسبت به آن‌ها را ببینند و سپس تصمیم بگیرند. کل این ماجرا، یک اکتشاف بلند پروازانه و جذاب برای مدیران است تا حساسیت طرفداران نسبت به Star Wars و ماجراهای آن را بسنجند.

اکران رسمی فیلم Solo: A Star Wars Story که بازیگرانی همچون دونالد گلاور و امیلیا کلارک در آن حضور دارند، از تاریخ ۲۵ مه (۴ خرداد) آغاز خواهد شد. کارشناسان انتظار دارند که این فیلم بتواند در هفته‌ی افتتاحیه، فروش بسیار بالایی داشته باشد و در این زمینه رکوردشکنی کند. پیش فروش بلیط‌ها نیز بسیار امیدوار کننده بوده است و این فیلم توانست در این زمینه رکورد فیلم Black Panther را بشکند.


منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.