تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی The Garage: Monsters منتشر شد

گیم‌پلی جذاب و اکشن بازی Garage:Monsters را تماشا کنید

نویسنده   مصطفی رنجبر  |

دو استودیوی تاینی‌ بیلد گیمز و زامبی داینامیکس تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی The Garage: Monsters را به مناسبت عرضه‌ی بازی منتشر کردند.

بازی The Garage: Monsters که به تازگی به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شده، نمایش جدیدی را دریافت کرده است. این ویدیو به مناسبت عرضه‌ی بازی منتشر شده و گیم‌پلی بسیار جذابی را به کاربران نمایش می‌دهد.

در بازی  The Garage: Monsters، شما در نقش شخصیتی به نام بوچ بازی می‌کنید که به دلایلی،‌ قصد نجات دختری را در بازی دارد. بوچ قبلا به فروش مواد مخدر می‌پرداخته و به نظر می‌رسد گذشته‌ی بسیار سخت و خشنی داشته است. حالا او باید با دشمنانی بجنگد که همگی برای کشتن او تلاش می‌کنند. برخی از این دشمنان، جزو ارتش بوده‌اند و برخی دیگر موجودات جهش یافته‌ هستند. در کنار تمامی این موارد، برای زنده ماندن در بازی باید زامبی‌ها را نیز از بین ببرید.

در این ویدیو، می‌توانیم برخی از المان‌های گیم‌پلی در بازی را مشاهده کنیم. اولین نکته‌ای که در این تریلر دیده می‌شود، سرعت بسیار بالا و اکشن بسیار جذاب بازی است.  قابلیت پرتاب مواد منفجره نیز در بازی دیده می‌شود و حتی در قسمتی از آن، بوج در حال مبارزه با شخصیت عجیب و غریبی است که شباهت زیادی به  صدپا دارد. برای از بین بردن دشمنان در بازی The Garage: Monsters، راه‌های زیادی از جمله تبر و چوب‌دستی دیده می‌شود.

بازی Garage‌ هم‌اکنون برای کنسول نینتندو سوییچ به صورت انحصاری با قیمت ۱۴٫۹۹ دلار منتشر شده است.


منبع dualshockers

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.