مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

یکی از هیجان انگیزترین بازی‌های اتومبیلرانی را روی ایکس‌باکس وان خود تجربه کنید!

نویسنده   سورنا رضایی  |

همان‌طور که مایکروسافت وعده داده بود، روند اضافه شدن بازی‌های جدید به قابلیت Backwards Compatiblity همچنان ادامه دارد. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

لری هرب با انتشار متنی در توییتر، اعلام کرد یکی دیگر از عناوین کنسول ایکس‌باکس هم اکنون با استفاده از قابلیت Backwards Compatiblity قابل بازی است. این بازی جدید که Burnout Revenge است، در سال ۲۰۰۵ برای دو کنسول پلی‌استیشن ۲ و ایکس‌باکس منتشر شد و برای اولین‌بار مکانیک Traffic-Checking و حالت Traffic Attack را به این سری آورد. در سال ۲۰۰۶ نیز نسخه‌ی بهبودیافته‌ی این بازی برای کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ در دسترس علاقه مندان قرار گرفت. این نسخه‌ هم اکنون روی کنسول ایکس‌باکس وان قابل اجرا است.

بازی Burnout Revenge در زمان عرضه‌ی خود نقدهای مثبت بسیاری دریافت کرد. برای مثال، می‌توان نقد گیم‌اسپات را نام برد که نمره‌ی ۹٫۱/۱۰ را برای این بازی در نظر گرفت. نویسنده‌ در نقد خود از این بازی نوشت: شاید Burnout Revenge همانند Burnout 3 یک عنوان انقلابی در این سری نباشد، اما در مجموع تفاوت‌های بسیاری را در آن نسبت به نسخه‌های قدیمی شاهد هستیم که باعث می‌شود حس و حال متفاوتی را به کاربر منتقل کند. این بازی از لحاظ فنی، شگفت انگیز است و مهم‌تر از آن، یکی از هیجان انگیزترین عناوین اتومبیلرانی است که تاکنون ساخته شده است.

اگر هنوز دیسک‌ Burnout Revenge را در اختیار دارید، باید آن را داخل دستگاه قرار دهید تا دریافت فایل‌های مورد نیاز آغاز شود. اگر هم دیسک را ندارید و می‌خواهید این بازی را تجربه کنید، می‌توانید نسخه‌ی دیجیتالی را از فروشگاه ایکس‌باکس با قیمت ۱۰ دلار خریداری کنید.

قابلیت Backwards Compatiblity از زمان عرضه‌ی خود تاکنون، به یکی از ویژگی‌های محبوب کنسول ایکس‌باکس وان تبدیل شده است و مایکروسافت نیز با روندی ثابت، بازی‌های جدید را به این قابلیت اضافه می‌کند. هفته‌ی گذشته، شاهد اضافه شدن دو بازی Saints Row 2 و Dragon Age II به کاتالوگ این قابلیت بودیم. پیش از این نیز موج دوم بازی‌های ایکس‌باکس به این قابلیت اضافه شده بودند که از میان این بازی‌ها می‌توان به Jade Empire و The Elder Scrolls III: Morrowind اشاره کرد.


منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.