مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

بازی Rage 2 به زودی توسط بتسدا معرفی خواهد شد

نویسنده   مصطفی رنجبر  |

پیت هاینز، معاون بخش بازاریابی شرکت بتسدا در جدیدترین مصاحبه‌ی خود اعلام کرد که این شرکت در نمایشگاه E3 امسال احتمالا طولانی‌ترین نمایش خود را خواهد داشت.

از زمانی که بتسدا به صورت جداگانه بازی‌های خود را در نمایشگاه E3 به نمایش می‌گذارد، مدت زمان زیادی نمی‌گذرد؛ با این وجود، این شرکت آمریکایی همواره به معرفی سوپرایزهای جدید و باورنکردنی در این نمایشگاه معروف شده است. از آن‌جایی که به رویداد E3 2018 نزدیک و نزدیک‌تر می‌شویم، پیت هاینز، معاون بخش بازاریابی شرکت بتسدا اعلام کرد که احتمالا این شرکت، طولانی‌ترین کنفرانس خود را در پیش خواهد گرفت.

تنها یک ماه تا نمایشگاه E3 باقی مانده و من بسیار هیجان‌زده هستم. ما بازی‌های زیادی را برای نمایش داریم و شاید امسال طولانی‌ترین نمایش خود را داشته باشیم. زیاد مطمئن نیستم اما قطعا نمایش امسال بسیار فشرده خواهد بود.

شرکت بتسدا، به عنوان یک استراتژی موفق، همواره معرفی بازی‌های خود را به زمان عرضه‌ی آن‌ها نزدیک نگه می‌دارد و از طرفی، معمولا اطلاعات یا تصاویر بازی‌ها از سوی این شرکت فاش نمی‌شوند. با این حال، این طور به نظر می‌رسد که امسال داستان کمی متفاوت خواهد بود. عنوان Rage 2 توسط فروشگاه بازی‌های ویدیویی والمارت کانادا فاش شد و استودیوی سازنده نیز به جای سکوت، در توییتر رسمی خود نسخه‌ی دوم بازی را با انتشار تصویر جدیدی از این اثر تایید کرد.

لازم به ذکر است کنفرانس شرکت بتسدا در تاریخ ۲۰ خرداد ماه برگزار خواهد شد. کنفرانس دیگر شرکت‌ها در تاریخ‌های ۲۱ و ۲۲ خرداد ماه به نمایش گذاشته خواهند شد.

 


منبع gamespot
برچسبها ||


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.