مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

در حال حاضر دو رویداد محدود برای کاربران Fortnite در دسترس قرار دارند

نویسنده   ندا سلیمیان  |

پس از آن‌که رویداد Avengers: Infinity War در Fortnite معرفی شد تا گیمرها بتوانند تانوس را در عنوان بتل رویال محبوبشان تجربه کنند، اکنون رویداد محدود دیگری برای طرفداران این بازی در نظر گرفته شده است.


قطعا اپیک‌ گیمز از استقبال فوق‌العاده کاربران از بازی Fortnite بسیار خشنود است و قصد دارد با معرفی حالت‌های جدید، شور و شوق بیشتری در آن‌ها ایجاد کند. این شرکت به تازگی حالت ۵۰ به ۵۰ را برای کاربران پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پی‌سی و iOS عرضه کرده که زمان استفاده از آن محدود است. البته حالت مذکور پیش‌تر هم در Fortnite وجود داشته است، اما نکته جالب توجه در خصوص بازگشت آن به بازی این است که برای اولین بار هم‌زمان دو رویداد محدود در Fortnite در دسترس قرار گرفته‌اند. در حقیقت اپیک گیمز همیشه هریک از رویدادهای محدود را به صورت تنها و برای مدت یک هفته در دسترس گیمرها قرار می‌داد و پس از اتمام یک رویداد، رویدادی متفاوت جایگزین آن می‌شد. باید ببینیم آیا تصمیم جدید این شرکت برای در دسترس قرار دادن دو رویداد محدود به صورت هم‌زمان، تبدیل به یک عادت خواهد شد یا خیر.

آخرین روز فرودین ماه امسال قرار بود نسخه دوم رویداد ۵۰ به ۵۰ بازی Fortnite عرضه شود که به دلیل برخی مشکلات این اتفاق به تاخیر افتاد. اکنون ویژگی‌های نسخه دوم تکرار نسخه قبلی است. در این حالت بازیکنان به دو دسته ۵۰ نفره تقسیم می‌شوند و هر تیم باید از جهت مخالف بر روی اتوبوس بتل خود به سمت جزیره به پرواز درآید. گیمرها ۱۰ دقیقه فرصت دارند تا پیش از آن‌که طوفان به شکل دایره‌وار محیط را ببندد، نقشه را به تصاحب خود درآورند.

بد نیست بدانید که حالت ۵۰ به ۵۰ اولین بار در جریان مراسم Game Awards 2017 معرفی شده بود و از دسامبر ۲۰۱۷ تا کنون قابل بازی نبوده است.


منبع gamespot


۱ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.