مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

از هنرنمایی در تلویزیون تا افتخار آفرینی در دنیای واقعی!

نویسنده   حمید رضا جلابی  |

به تازگی، هافتور ژولیوس بیورنسون طی یک رویداد ورزشی هیجان‌انگیز در کشور فیلیپین، عنوان قوی‌ترین مرد جهان را از آن خود کرد. با گیمان همراه باشید.

این هنرپیشه ایسلندی که در سریال پرطرفدار Game Of Thrones، نقش شخصیتی تنومند به نام گرگور کلگین را بر عهده دارد، در دنیای واقعی نیز از توانایی جسمانی خارق‌‎العاده خود برای افتخار آفرینی استفاده می‌کند.

هافتور ژولیوس بیورنسون با ۲ متر قد و ۱۸۰ کیلوگرم وزن، هفته گذشته رکورد‌های قبلی خود در مسابقات قوی‌ترین مردان جهان را بهبود بخشید. در فینال این رقابت‌ها، او یک اتوبوس را با طناب به طرف خود کشید و یک خودرو را با حرکت دِدلیفت از روی زمین بلند کرد. شایان ذکر است که این رویداد ورزشی در ماه ژوئن امسال از شبکه CBS آمریکا پخش خواهد شد.

این ورزشکار ۲۸ ساله پس از کسب این موفقیت، در صفحه اینستاگرام خود، یکی از دیالوگ‌های ویل اسمیت در فیلم سینمایی The Pursuit of Happyness را نقل کرد:

هرگز به کسی اجازه ندهید به شما بگوید که کاری را نمی‌توانید انجام دهید. اگر آرزویی دارید، باید از آن محافظت کنید. افرادی که خودشان نمی‌توانند کاری را انجام دهند، به شما می‌گویند که قادر به انجام آن کار نیستید. اگر چیزی را می‌خواهید، برای بدست آوردن آن تلاش کنید.

هافتور ژولیوس بیورنسون در فصل چهارم سریال Game Of Thrones، به جمع بازیگران این مجموعه تلویزیونی ملحق شد. او سومین هنرپیشه‌ای است که نقش شخصیت گرگور کلگین، ملقب به “کوهستان” (The Mountain) را بازی می‌کند.

اولین قسمت فصل هشتم سریال Game Of Thrones در سال ۲۰۱۹ از شبکه HBO پخش خواهد شد. فصل هشتم این سریال، ۶ اپیزود خواهد داشت، اما مدت زمان پخش هر یک از اپیزودهای آن به اندازه فیلم‌های سینمایی خواهد بود. چندی پیش اعلام شد که فیلمبرداری نبرد حماسی فصل هشتم Game Of Thrones، پنجاه و پنج شب متوالی به طول انجامیده است.


منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.