مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

نینتندو ممکن است عرضه‌ی N64 Classic را نیز در دستور کار قرار دهد

نویسنده   مصطفی رنجبر  |

شرکت نینتندو برای کسانی که نتوانستند در بار اول کنسول NES Classic را خریداری کنند، در تاریخ ۸ تیرماه بار دیگر این کنسول را به صورت رسمی عرضه می‌کند.

به گفته‌ی شرکت نینتندو، کنسول‌های NES Classic (با قیمت ۶۰ دلار) و SNES Classic‌ (‌با قیمت ۸۰ دلار) در تاریخ ۸ تیر ماه برای بار دوم وارد بازار خواهند شد و به نظر می‌رسد این بار بر خلاف دفعه‌ی قبل، موجودی آن‌ به زودی تمام نخواهد شد.

این در حالی است که نینتندو پیش از این نیز اعلام کرده بود که تابستان امسال، دو کنسول مورد اشاره را عرضه خواهد کرد. کنسول NES Classic سال گذشته عرضه شد، اما موجودی آن قبل از انتشار رسمی کنسول به اتمام رسید. حتی نسخه‌هایی که بعد از عرضه نیز وارد بازار شدند به سرعت به اتمام رسیدند. بنابراین، به محض ورود این کنسول به بازار، موجودی آن به اتمام می‌رسید و کمتر کسی می‌توانست آن را خریداری کند. به همین علت، نینتندو تصمیم گرفت موقتا عرضه‌ی این محصول را به تعویق بیندازد. این در حالی است که قبل از به اتمام رسیدن این دو کنسول در بازار، فروش SNES Classic به بیش از ۴ میلیون و NES Classic به بیش از ۲٫۳ میلیون نسخه رسیده بود.

کنسول محبوب NES Classic نینتندو دارای ۳۰ بازی است؛ از جمله این بازی‌ها می‌توان به عناوینی نظیر Super Mario Bros. و Donkey Kong اشاره کرد.  کنسول SNES Classic که نسخه‌ی مینی کنسول کلاسیک نینتندو محسوب می‌شود نیز دارای ۲۱ عنوان است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به Star Fox 2 اشاره کرد.

با توجه به موفقیت این دو کنسول، بسیار منتظر هستند تا مشخص شود آیا نینتندو، کنسول N64 Classic را نیز عرضه می‌کند یا خیر. به تازگی نینتندو برندی را با همین نام به ثبت رسانده، اما فعلا نمی‌توان به طور قطعی در مورد این موضوع صحبت کرد. شاید در نمایشگاه E3 پیش‌رو، بتوانیم اطلاعات بیشتری را در مورد محصولات جدید نینتندو کسب کنیم.

 

 


منبع gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.