مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

مجموع رقم فروش جهانی این فیلم به 1.6 میلیارد دلار رسید

نویسنده   حمید رضا جلابی  |

بر اساس گزارش‌ وب‌سایت اینترتینمنت ویکلی، روند فروش فوق‌العاده فیلم Avengers: Infinity War در عرصه داخلی و بین‌المللی همچنان ادامه دارد. با گیمان همراه باشید.

جدیدترین محصول ابرقهرمانی مارول استودیوز، طی روزهای پایانی هفته جاری در گیشه سینمای آمریکا و کانادا بالغ بر ۶۱٫۸ میلیون دلار فروش داشته و برای سومین هفته متوالی، در جایگاه نخست جدول باکس آفیس قرار گرفته است. میزان فروش این فیلم هیجان‌انگیز در سینماهای دیگر کشورهای جهان، چیزی در حدود ۲۸۱٫۳ میلیون دلار گزارش شده است. در حال حاضر، مجموع رقم فروش جهانی فیلم Avengers: Infinity War بالغ بر ۱٫۶ میلیارد دلار است.

به گزارش وب‌سایت باکس آفیس موجو، فیلم Avengers: Infinity War در جدول پرفروش‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما، جایگاه پنجم را به خود اختصاص داده است. شایان ذکر است که فیلم‌های Star Wars: The Force Awakens ،Titanic ،Avatar و Jurassic World به ترتیب در جایگاه اول تا چهارم این جدول قرار دارند.

براساس گزارش آماری وب‌سایت ورایتی، فیلم Avengers: Infinity War در نخستین هفته نمایش عمومی در سینماهای کشور چین، به رقم فروش ۲۰۲ میلیون دلار دست یافته است. این فیلم، رکورد سریع‌ترین فروش یک میلیارد دلاری در عرصه جهانی را نیز به خود اختصاص داده است. باید صبر کنیم و ببینیم که روند فروش فوق‌العاده فیلم Avengers: Infinity War در سینماهای جهان، تا چه زمانی ادامه خواهد یافت. بی‌تردید، انتشار این فیلم بر روی دیسک‌های DVD و Blu-ray، سود بیشتری را برای کمپانی والت دیزنی به همراه خواهد داشت.

در ادامه، فهرستی از پرفروش‌ترین فیلم‌های اکران شده در سینماهای آمریکا و کانادا طی روزهای ۱۱ تا ۱۳ می امسال را مشاهده خواهید کرد.

  1. Avengers: Infinity War با ۸ میلیون دلار فروش
  2. Life of the Party با ۵ میلیون دلار فروش
  3. Breaking In با ۵ میلیون دلار فروش
  4. Overboard با ۱ میلیون دلار فروش
  5. A Quiet Place با ۴ میلیون دلار فروش
  6. I Feel Pretty با ۷ میلیون دلار فروش
  7. Rampage با ۴ میلیون دلار فروش
  8. Tully با ۲ میلیون دلار فروش
  9. Black Panther با ۹ میلیون دلار فروش
  10. Blockers با ۱ میلیون دلار فروش

منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.