مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

همکاری دوباره‌ی یوویچ و کپکام در عرصه‌ی فیلمسازی

نویسنده   سورنا رضایی  |

با توجه به گزارشی که چندی پیش در فضای مجازی منتشر شد، میلا یوویچ در فیلمی که بر اساس فرنچایز Monster Hunter ساخته می‌شود، حضور خواهد داشت. برای اطلاع ازجزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

با توجه به اطلاعاتی که در گذشته از سوی کپ‌کام منتشر شدند، می‌دانیم این شرکت قصد دارد تا فیلمی را بر اساس یکی از فرنچایزهای محبوب خود، یعنی Monster Hunter بسازد که کارگردانی آن را پل دبلیو. اس. اندرسون بر عهده دارد. فردی که پیش از این در ساخت چندین قسمت از فیلم‌های سینمایی Resident Evil با این شرکت همکاری کرده بود. حال و در جدیدترین اخبار منتشر شده، مشخص شد که میلا یوییچ، ستاره‌ی فیلم‌های سینمایی Resident Evil که همسر اندرسون نیز هست، در فیلم Monster Hunter حضور خواهد داشت.

با توجه به گزارش منتشر شده از سوی ورایتی، روند ساخت Monster Hunter از ماه سپتامبر آغاز می‌شود و بودجه‌ی در نظر گرفته شده برای آن نیز ۶۰ میلیون دلار بوده است. همچنین شرکت فیلمسازی کنستانتین که در گذشته برای ساخت فیلم‌های Resident Evil با کپ‌کام همکاری کرده بود، در ساخت این فیلم همکاری خواهد کرد. علاوه بر این، لوکشین فیلمبرداری شهر کیپ‌تاون آفریقای جنوبی اعلام شده است.

مارتین موزکوویچ، رئیس شرکت کنستانیتن، در مصاحبه‌ای که مدتی قبل با ورایتی انجام داد گفت Monster Hunter همانند سری فیلم‌های Resident Evil «خوش ساخت» خواهد بود. در ادامه اضافه کرد که ساخت این فیلم برای شرکت آن‌ها موضوع بسیار مهمی محسوب می‌‌‌‌شود:

پل بارها ثابت کرده است که فیلم‌های خوبی می‌سازد و این موضوع یکی از نقاط قوت مهم اوست. او فیلم‌هایی می‌سازد که از لحاظ بصری بسیار خوب به نظر می‌رسند، زیرا توجه زیادی به جزئیات می‌کند.

در طی ۱۰ سال، شاهد ساخته شدن ۶ فیلم سینمایی بر اساس فرنچایز Resident Evil بوده‌ایم که مجموع فروش آن‌ها به رقم ۱٫۲ میلیارد دلار رسید. بدون شک، شرکت کنستانتین سعی می‌کند تا موفقیت‌های این فرنچایز را با ساخت فیلم سینمایی Monster Hunter تکرار کند. کپ‌کام که صاحب امتیاز دو فرنچایز Resident Evil و Monster Hunter است، مدتی قبل با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی اعلام کرد Monster Hunter: World، جدیدترین نسخه از این فرنچایز، به یکی از موفق‌ترین عناوین تاریخ این شرکت تبدیل شده است. طبق آمارهای رسمی، فروش این بازی تاکنون ۸ میلیون نسخه بوده است.

در حال حاضر، هیچ گونه اطلاعاتی از فیلمنامه‌ی Monster Hunter در دسترس نیست. البته اندرسون در یکی از مصاحبه‌‌هایش نظرش را درباره‌ی جذابیت این فرنچایز اعلام کرد. او گفت یکی از ویژگی‌‌‌های مهم این فرنچایز، دنیای زیبا و همه‌ جانبه‌ی آن است:

چیزی که درباره‌ی Monster Hunter دوست دارم، دنیای بسیار زیبا و همه جانبه‌ی آن است که سازندگان خلق کرده‎اند. از این لحاظ می‌توان دنیای آن را با Star Wars مقایسه کرد. در این مجموعه هیچ شخصیت محوری وجود ندارد و می‌توانیم کاری را برای آن انجام دهیم که در ابتدا با Resident Evil کرده بودیم. زمانی که تصمیم به ساخت فیلم‌های سینمایی Resident Evil گرفتیم، مجبور شدیم تا شخصیت‌ها و داستان‌های خودمان را به دنیای فرنچایز تزریق کنیم. فکر می‌کنم این فرنچایز بهترین انتخاب ماست تا این کار را دوباره انجام دهیم.

شرکت کنستانتین در حال حاضر مشغول ساخت ریبوت Resident Evil است. البته موزکوویچ گفت هنوز مشخص نشده است که این ریبوت به صورت فیلم سینمایی یا سریال تلویزیونی ساخته می‌شود. همچنین اندرسون هیچ گونه دخالتی در روند ساخت این ریبوت نخواهد داشت. در پایان، لازم به ذکر است که تاریخ حدودی اکران فیلم سینمایی Monster Hunter هنوز اعلام نشده است.


منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.