مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

این شرکت از اواسط مهرماه شروع به کار می‌کند

نویسنده   سورنا رضایی  |

با توجه به تغییری که چندی پیش در ساختارهای باندای نامکو رخ داده است، این شرکت قصد دارد تا زیرساخت‌های آنلاین بازی‌هایش را بهبود بخشد. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت باندای نامکو با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی اعلام کرد از این پس، بخش خدمات تحت شبکه‌، به عنوان یک شرکت زیر مجموعه به فعالیت خود ادامه خواهد داد. این شرکت که به‌طور رسمی از تاریخ ۱۱ اکتبر (۱۹ مهر) تاسیس می‌شود، Bandai Namco Network Services نام خواهد داشت. هدف از تاسیس این شرکت، پاسخ دهی سریع‌تر به نیاز برای خدمات آنلاین پایدار و بهتر برای کاربران محصولات باندای نامکو اعلام شده است. در مرحله‌ی اول، این شرکت بازی‌ها را تحت پوشش قرار می‌دهد و پس از آن دیگر محصولات  نیز تحت پوشش قرار خواهند گرفت.

این زیر مجموعه قصد دارد تا با استخدام و تعلیم افراد متخصص در زمینه‌های مرتبط، نه تنها به یک شرکت چند منظوره تبدیل شود، بلکه سیستمی را از خدمات آنلاین ایجاد کند که بتواند از پس پاسخ دهی به نیازهای رو به رشد تجارت‌های شرکت در زمینه‌های مختلف بر بیاید. می‌توان امیدوار بود که با رخ دادن این اتفاق در آینده‌ی نزدیک، عملکرد آنلاین بازی‌های باندای نامکو بهبود یابد. البته با در نظر گرفتن تاریخ آغاز به کار این شرکت، به نظر می‌رسد این روند مقداری زمانبر خواهد بود. نظر شما در این باره چیست؟ آیا تاسیس چنین شرکتی روی تجربه‌ی کلی کاربران از بازی‌های این شرکت تاثیر گذار خواهد بود؟


منبع Dualshockers
برچسبها


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.