تاریخ انتشار بازی Metro Exodus با تاخیر مواجه شد

به نظر می‌رسد تا فصل اول سال آینده میلادی باید منتظر باشیم

نویسنده   مونا شایقی  |

به گفته کمپانی THQ Nordic، بازی Metro Exodus در سال جاری میلادی منتشر نخواهد شد. با گیمان و جزئیات خبر همراه باشید.

بازی Metro Exodus، سومین قسمت از مجموعه مترو در سبک مخفی کاری و تلاش برای بقا خواهد بود. این بازی قرار بود پاییز امسال روانه بازار شود، اما به نظر می‌رسد تاریخ انتشار آن به فصل اول سال آینده میلادی موکول شده است. به تازگی در کنفرانس خبری کمپانی THQ Nordik مشخص شد که بازی جدید آن‌ها احتمالا در ما‌‌ه‌های ژانویه تا مارچ سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد. این کمپانی طیصحبت‌های اخیر خود علت این تاخیر را بازگو نکرد.

در این قسمت از بازی، همانند قسمت‌های قبل بازیکن در نقش آرتیوم قرار است به همراه گروهی از بازماندگان از متروی مسکو فرار کند. طبق گفته‌های کمپانی دیپ سیلور، ناشر Metro Exodus، در این بازی کاربران با تجربه‌ای سندباکس از تلاش برای بقا روبه‌رو خواهند شد و در عین حال در محیط‌های وسیع بازی، مراحل غیر خطی آن را پشت سر خواهند گذاشت.

بازی Metro Exodus طی مراسم E3 2017 با نمایش ویدیویی معرفی شد.  پس از آن نیز در رویداد Game Award شاهد تریلر دیگری از بازی بودیم که بیش از پیش طرفداران را با موجودات جهش‌یافته بازی آشنا می‌کرد.

اولین قسمت از این فرنچایز با نام Metro 2033 در سال ۲۰۱۰ میلادی منتشر شد و پس از آن نیز بازی Metro: Last Night در سال ۲۰۱۳ روانه بازار شد. این بازی‌ها توسط استودیو ۴A Games و بر اساس کتاب‌های یک نویسنده روسی به نام دمیتری گلاکوسکی توسعه داده شدند. حال به نظر می‌رسد طرفداران این فرنچایز که مدتی طولانی را برای عرضه عنوانی جدید منتشر بودند، باید کمی بیشتر صبر کنند. در بالای این خبر می‌توانید آخرین تریلر منتشر شده از این بازی را تماشا کنید.


منبع gamespot

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.