مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

بزرگ‌ترین نقشه‌ی ممکن برای حالت بتل‌ رویال Black Ops 4 در نظر گرفته شده است

نویسنده   مصطفی رنجبر  |

اکتیویژن در نهایت از بازی Call Of Duty: Black Ops 4 به صورت رسمی رونمایی کرد که مهم‌ترین تغییر آن، اضافه شدن حالت بتل رویال خواهد بود.

همانند دیگر نسخه‌های سری Black Ops، چهارمین نسخه از این بازی نیز دارای حالت‌های متنوع و محبوبی نظیر زامبی‌ها است، اما اکتیویژن حالت بتل رویال را نیز به بازی اضافه کرده تا بتواند از محبوبیت این ژانر در بازی Call Of Duty: Black Ops 4 استفاده کند.

بخش بتل رویال بازی Call Of Duty: Black Ops 4 که Blackout نام گرفته، تمامی کاربران را در نقشه‌ای بسیار بزرگ در مقابل یکدیگر قرار می‌دهد. همانند دیگر بازی‌های این سبک، آخرین کسی که بتواند در نقشه زنده بماند به عنوان برنده اعلام می‌شود. اکتیویژن اعلام کرد که بخش بتل رویال این بازی، همانند بازی‌هایی نظیر PUGB و Fortnite دارای دو بخش انفرادی و تیمی خواهد بود. شاید بتوان مهم‌ترین تفاوت حالت بتل رویال بازی Call Of Duty: Black Ops 4 را در استفاده از المان‌های مخصوص این سری در بازی دانست.

به گفته‌ی استودیوی تری‌آرک، نقشه‌ای که در بخش بتل رویال بازی استفاده شده، بزرگ‌ترین نقشه‌ای است که این استودیو تا به امروز موفق به طراحی آن شده است. برخی از مکان‌های این نقشه از نسخه‌های قبل سری Black Ops قرض گرفته شده و حتی برخی از سلاح‌ و آیتم‌های بازی نیز از جمله ماشین RC مربوط به نسخه‌های قبلی خواهد بود. در این نقشه، امکان استفاده از وسایل نقلیه‌ای زمینی، هوایی و دریایی نیز وجود دارد و کاربران می‌توانند در نقش شخصیت‌های محبوب این سری از جمله هادسون، رزنوو و میسون نیز حالت بتل رویال را انجام دهند. با این وجود، استودیوی تری‌آرک اعلام کرد که هنوز تصمیمی بر تعداد کاربران در نقشه‌ی Blackout نگرفته است.

اکتیویژن علاوه بر معرفی بخش بتل رویال، در رویداد مخصوص معرفی بازی Call Of Duty: Black Ops 4، اطلاعات دیگری از این اثر را نیز منتشر کرد. این شرکت به معرفی بخش زامبی بازی پرداخت که داستان آن در سه نقشه‌ی منحصر به فرد رخ خواهد داد. ناشر محبوب سری بازی‌های Call of Duty، اعلام کرد که نسخه‌ی جدید این سری فاقد بخش داستانی خواهد بود و به جای آن، از ماموریت‌هایی نام برد که تمرکز آن بر روی شخصیت‌های محبوب این سری قرار گرفته است.

بازی Call Of Duty: Black Ops 4 در تاریخ ۲۰ مهر ماه برای سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پی‌سی منتشر خواهد شد. نسخه‌ی پی‌سی این عنوان به صورت انحصاری از سرورهای بتل‌نت شرکت بلیزارد استفاده خواهد کرد. اکتیویژن قبل از عرضه‌ی رسمی بازی، نسخه‌ی آزمایشی Black Ops 4 را نیز منتشر خواهد کرد که اطلاعات مربوط به این نسخه طی ماه‌های آینده مشخص خواهد شد.


منبع gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.