مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

حالت بتل‌ رویال با تریلری جذاب از این بخش معرفی شد

نویسنده   مصطفی رنجبر  |

اکتیویژن در رویدادی که به معرفی بازی Call Of Duty: Black Ops 4 پرداخت، چند تریلر جدید از این بازی را به نمایش گذاشت. با گیمان و تماشای این ویدیوها همراه باشید.

مهم‌ترین بخش سری بازی‌های Call Of Duty را می‌توان بخش چند نفره‌ی آن دانست. به همین علت، اکتیویژن در ابتدا ویدیویی نسبتا طولانی و البته بسیار جذاب را مربوط به بخش چند نفره‌ی بازی به نمایش گذاشت.

اکتیویژن در ادامه به سراغ دیگر بخش محبوب این بازی رفت و بار دیگر به معرفی بخش زامبی‌ها در Call Of Duty: Black Ops 4 پرداخت.

اکتیویژن با ویدیویی تحت عنوان Blood of the Dead نمایش مربوط به بخش زامبی بازی‌ را به اتمام رساند. در این تریلر می‌توانید بخش جدیدی از قسمت زامبی‌های Black Ops 4 را با شخصیت‌های قدیمی مشاهده کنید.

یکی از جذاب‌ترین تریلرهای مربوط به معرفی بازی Black Ops 4، اضافه شدن ژانر بتل رویال بود که Blackout نام گرفته است. در این ویدیو می‌توانیم تا حد زیادی با بخش بتل رویال بازی آشنا شویم.

در نهایت، رویداد اکتیویژن با تریلری سینماتیک از بازی تحت عنوان Power in Numbers به پایان رسید که به خوبی اهمیت کار تیمی در بازی را به کاربران نشان می‌دهد.


منبع gamespot


۱ دیدگاه

  • ب نظرم میتونه واسه طرفداران بخش انلایین ی تجربه خیلی خوب رو فراهم کنه
    ولی بازی اصلا شخصیت کالاف رو نداره ب نظرم فقط بخاطر فروش بیشتر اسم کلاف دیوتی رو روش گذاشتند
    من از بازی خوشم اومد ولی ن بعنوان ی نسخه از کالاف

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.