مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

از سریال تلویزیونی Super Friends تا مجموعه Young Justice

نویسنده   حمید رضا جلابی  |

در این آیتم خبری، اسامی سریال‌های انیمیشنی را ملاحظه می‌کنید که می‌توانند به سرویس استریمینگ DC Universe افزوده شوند. با گیمان همراه باشید.

شاید راه‌اندازی یک سرویس استریمینگ جدید در بازار شلوغ کنونی، مورد پسند بسیاری از افراد نباشد. اما هنگامیکه کمپانی DC Entertainment سرویس استریمینگ خود را با عنوان DC Universe معرفی کرد، طرفداران پر و پاقرص دی‌سی، پتانسیل‌های نامحدودِ آن را مورد ستایش قرار دادند.

هنگامی که خبر مربوط به راه‌اندازی DC Universe برای نخستین بار منتشر شد، اخباری مبنی بر تولید مجموعه‌هایی جدید شامل سریال‌های لایواکشن Swamp Thing و Doom Patrol در فضای مجازی انتشار یافت. فصل سوم سریال Young Justice نیز تحت عنوان Outsiders، یکی از اولین مجموعه‌های تلویزیونی بود که خبر نمایش آن در این سرویس استریمینگ اعلام شد؛ تاکنون به جز چند تصویر از کاراکترهای جدید سریال، تقریبا جزئیات مهمی از فصل جدید فاش نشده است. با این حال، کاملا واضح است که این سریال، داستان فصل‌های قبلی Young Justice را ادامه می‌دهد.

لازم است که سریال‌های کلاسیک در سرویس استریمینگ DC Universe گنجانده شوند. به هر حال، کمپانی DC Entertainment، طی سالیان متمادی در زمینه تولید مجموعه‌های کارتونی، بسیار موفق ظاهر شده است. در ادامه، فهرستی از سریال‌هایی که باید به سرویس استریمینگ جدید DC Universe افزوده شوند را ملاحظه می‌کنید. با وجود اینکه همه این سریال‌ها از جذابیت فوق‌العاده‌ای برخوردار نیستند، اما تعدادی از آنها جزو برترین انیمیشن‌های ابرقهرمانی تا به امروز به شمار می‌روند و می‌توانند برای علاقمندان به انیمیشن‌های DC خاطره‌انگیز باشند.

 1. Batman: The Animated Series/The New Batman Adventures (محصول ۱۹۹۲)۱۰۹ اپیزود
 2. Batman Beyond (محصول ۱۹۹۹) ۵۲ اپیزود
 3. Superman: The Animated Series (محصول ۱۹۹۶)۵۴ اپیزود
 4. Wild C.A.T.S. (محصول ۱۹۹۴)۱۳ اپیزود
 5. Static Shock (محصول ۲۰۰۰)۵۲ اپیزود
 6. Justice League/Justice League Unlimited (محصول ۲۰۰۱)۹۱ اپیزود
 7. Batman: Brave And The Bold (محصول ۲۰۰۸)۶۵ اپیزود
 8. Swamp Thing (محصول ۱۹۹۱)۵ اپیزود
 9. Super Friends (محصول ۱۹۷۳)۱۰۹ اپیزود
 10. The Plastic Man Comedy/Adventure Show (محصول ۱۹۷۹)۶۱ اپیزود
 11. Teen Titans (محصول ۲۰۰۳)۶۵ اپیزود
 12. Teen Titans Go! (محصول ۲۰۱۳)۲۰۵ اپیزود
 13. The Batman (محصول ۲۰۰۴)۶۵ اپیزود
 14. Young Justice (محصول ۲۰۱۱)۴۶ اپیزود

منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.