مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

آپدیت جدید No Man's Sky قابلیت‌های زیادی را به بازی اضافه می‌کند

نویسنده   مصطفی رنجبر  |

بازی No Man’s Sky در تاریخ ۵ مرداد ماه برای کنسول‌ ایکس‌باکس وان با آپدیت جدیدی برای بخش چند نفره منتشر خواهد شد.

استودیوی هلو گیمز ماه گذشته اعلام کرد که بازی No Man’s Sky به زودی برای کنسول ایکس‌باکس وان به همراه به‌روز رسانی جدیدی تحت عنوان Next منتشر خواهد شد. امروز تاریخ رسمی انتشار این اثر بر روی کنسول ایکس‌باکس وان مشخص شد و به نظر می‌رسد، کاربران این کنسول می‌توانند در تاریخ ۵ مرداد ماه عنوان No Man’s Sky را خریداری کنند.

کاربران ایکس‌باکس وان با استفاده از آپدیت Next می‌توانند به همراه دوستان خود سیاره‌های مختلف این بازی را کشف کنند. علاوه بر این، کاربران این انتخاب را خواهند داشت تا بتوانند در مقابل دوستان خود قرار بگیرند و با آن‌ها به مبارزه بپردازند. البته این قابلیت تنها محدود به بخش دوستان نخواهد بود و ممکن است در میان کشف سیاره‌های بازی، با افراد دیگری نیز برخورد داشته باشید. از جمله قابلیت‌های دیگر این به‌ٰروز رسانی، امکان ساخت بیس و کمپ‌ در سیاره‌ها، شرکت در مبارزات فضایی،‌ ساختن و به اشتراک گذاشتن مسیرها و حتی مسابقه بر روی سیاره‌های کشف شده است.

کاربران پلی‌استیشن ۴ و پی‌سی نیز جایی برای نگرانی ندارند چرا که این آپدیت برای این دو پلتفرم نیز منتشر خواهد شد. با این وجود، نسخه‌ی ایکس‌باکس وان بازی شامل تمامی بسته‌های الحاقی منتشر شده تا به امروز نیز خواهد بود. علاوه بر این، کنسول ایکس‌باکس وان X نیز آپدیت مخصوص خود را دریافت خواهد کرد.

بازی No Man’s Sky هرگز موفق نشد به انتظارات کاربران بر روی دو پلتفرم پلی‌استیشن ۴ و پی‌سی پاسخ دهد، هر چند بسته‌های الحاقی بازی تا حدی توانستند مشکلات این اثر را جبران کنند. حالا باید منتظر ماند و دید استقبال کاربران ایکس‌باکس وان از این بازی نه‌چندان محبوب به چه شکل خواهد بود.


منبع gamespot
برچسبها |


۱ دیدگاه

  • واقعا شده بود دغدغه فکریم ک چطور میتونم این عنوان رو تجربه کنم خدایااااا شکرت

    حالا باید منتظر ماند و دید استقبال کاربران ایکس‌باکس وان از این بازی نه‌چندان محبوب به چه شکل خواهد بود.
    :/ ب این شکل

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.