مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

فیلم Zombieland 2 ساخته می‌شود

بازیگران قسمت اول باز خواهند گشت

نویسنده   سورنا رضایی  |

نویسندگان Zombieland، از ساخت دنباله‌ی این فیلم کلاسیک و کالت خبر دادند. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

ریت ریس و پائول ورنیک در بخشی از مصاحبه‌ای که چندی پیش با وبسایت والچر انجام دادند، از احتمال ساخته شدن ۲ Zombieland و اکران آن تا اکتبر سال ۲۰۱۹ خبر دادند:

به دهمین سالگرد اکران Zombieland نزدیک می‌شویم. اکران این فیلم از اکتبر ۲۰۰۹ آغاز شد. نمی‌دانیم چه هدیه‌ای را برای تولد ده سالگی دوستان یا آشناهایتان می‌گیرید، اما این هدیه می‌تواند Zombieland 2 باشد که قرار است با نقش آفرینی بازیگران قسمت اول ساخته شود.

از بازیگران فیلم Zombieland به می‌توان جیسی آیزنبرگ، اما استون، ابیگیل برسلین و وودی هارلسون اشاره کرد. همچنین بیل مری به ایفای یک کمئوی جالب و احمقانه در این فیلم پرداخت. این فیلم که با بودجه‌ی ۲۳٫۶ میلیون دلاری ساخته شده بود، توانست به فروشی ۱۰۷٫۴ میلیون دلاری در سرتاسر جهان دست یابد. علاوه بر این، بازخوردهای منتقدان نیز به واسطه‌ی داستان احمقانه و سکانس‌های کشتار زامبی‌ها مثبت بوده است.

ورنیک در بخش دیگری از مصاحبه ابراز امیدواری کرد تا در آینده شاهد انتشار جزئیات بیشتری از Zombieland 2 باشیم. طبق گزارش‌ها، روند فیلمبرداری از اوایل ۲۰۱۹ آغاز می‌شود:

در حال حاضر اطلاعاتی داریم که نمی‌توانیم به اشتراک بگذاریم. تنها می‌توانیم امیدوار باشیم تا طرفداران Zombieland که منتظر ساخته شدن Zombieland 2 هستند، با ساخته شدن این فیلم به آرزویشان برسند.

سال قبل، ورنیک در مصاحبه‌اش با هالیوود ریپوتر ابراز امیدواری کرده بود که فیلم Zombieland 2 ساخته شود، اما این اولین بار است که او و ریس به صحبت‌ درباره‌ی جزئیات ساخت فیلم پرداخته‌اند. ایندو پس از نوشتن فیلمنامه‌ی Zombieland، همکاری‌های موفقیت‎‌ آمیز دیگری نیز داشته‌اند که از میان آن‌ها می‌توان به فیلم تحسین شده‌ی Deadpool اشاره کرد. همچنین وظیفه‌ی نوشتن فیلمنامه‌ی قسمت دوم این فیلم ابرقهرمانی را نیز بر عهده‌ی آن‌ها بوده است.


منبع Gamespot
برچسبها |


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.