مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

جزئیات بیشتر در آینده منتشر خواهند شد

نویسنده   سورنا رضایی  |

با توجه به جدیدترین پست سازندگان Fortnite: Battle Royale، این بازی طی چند ماه آینده برای دارندگان تلفن‌های هوشمند دارای سیستم عامل اندروید عرضه خواهد شد. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

پس از موفقیت‌هایی که Fortnite: Battle Royale روی کنسول‌های خانگی و رایانه‌های شخصی بدست آورد، استودیو اپیک گیمز قصد دارد این بار روی تلفن‌های همراه هوشمند این پیروزی را تکرار کند. نسخه‌ی موبایلی این بازی اوایل سال جاری میلادی تنها برای کاربران سیستم عامل iOS منتشر شد و به نظر می‌رسد این شرایط طی چند ماه آینده تغییر خواهد کرد.

با توجه به پستی که اپیک گیمز روی وبسایت رسمی خود منتشر کرده است، این استودیو قصد دارد تا نسخه‌ی اندروید Fortnite: Battle Royale را در تابستان سال جاری میلادی عرضه کند. متاسفانه جزئیات دیگری در این رابطه به اشتراک گذاشته نشد:

از هیجان زدگی شما برای انتشار این نسخه مطلع هستیم. قول می‌دهیم با مناسب شدن شرایط، جزئیات بیشتری را منتشر کنیم.

همان‌طور که پیش از این اشاره شد، نسخه‌ی موبایلی Fortnite: Battle Royale نخست در ماه مارس برای سیستم عامل iOS منتشر شد. اوایل، تنها تعداد کمی از کاربران می‌توانستند به تجربه‌ی این نسخه بپردازند. این کاربران منتخب در آن زمان می‌توانستند با ثبت نام در وبسایت رسمی اپیک گیمز، یک ایمیل حاوی کد دعوت برای دوستان و آشناهایشان دریافت کنند تا آن‌ها نیز از طریق این کدها به بازی دسترسی داشته باشند. نسخه‌ی نهایی iOS این بازی قرار است در ماه آوریل عرضه شود.

علاوه بر تاریخ حدودی انتشار نسخه‌ی اندروید Fortnite: Battle Royale، اپیک گیمز در پست اخیر خود به بهبودهایی پرداخت که قرار است روی نسخه‌ی موبایلی این بازی اعمال شوند. از مهم‌ترین بهبودها و قابلیت‌های جدید که سازندگان در حال حاضر مشغول کار روی آن‌ها هستند، می‌توان به چت صوتی با دیگر هم‌ تیمی‌ها بدون در نظر گرفتن پلتفرم اشاره کرد. این استودیو همچنین قصد دارد تا قابلیت دویدن خودکار را بهبود را بخشد و روش‌های جدیدی را نیز برای شلیک کردن به بازی اضافه کند.

در کنار این بهبودها‌ و قابلیت‌های جدید، اپیک گیمز روی بهینه‌ سازی‌ نسخه‌های موبایلی Fortnite: Battle Royale نیز کار می‌کند. این استودیو قصد دارد تا حالت «صرفه جویی در مصرف باتری» (Battery-Saver) را به بازی اضافه کند که با پایین آوردن جزئیات گرافیکی، عملکرد بهتری را ارائه می‌دهد. اپیک گیمز در ادامه اضافه کرد روی دیگر مشکلات فنی بازی از جمله کرش‌ کردن نیز کار می‌کند.

در پایان، لازم به ذکر است که بازی Fortnite هم اکنون برای سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.


منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.