مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

آیا تاریخ انتشار بازی در E3 2018 مشخص می‌شود؟

نویسنده   سورنا رضایی  |

در جریان رویدادی که چندی پیش برگزار شد، اسکوئر انیکس اعلام کرد تاریخ انتشار بازی مورد انتظار Kingdom Hearts 3 طی یک ماه آینده مشخص می‌شود. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

تتسویا نومورا، کارگردان Kingdom Hearts 3، در جریان رویدادی که چندی پیش با محوریت این بازی برگزار شد، اعلام کرد سازندگان بسیار به مرحله‌ی نهایی سازی تاریخ انتشار نزدیک هستند و به همین دلیل قصد دارند تا آن‌ را طی یک ماه آینده اعلام کنند.

رویداد بزرگ E3 2018، اوایل ماه آینده برگزار می‌شود. بنابراین، می‌توان انتظار داشت که اطلاعات پیرامون تاریخ انتشار Kingdom Hearts 3 در جریان کنفرانس اسکوئر انیکس اعلام می‌شود. طبق توئیتی که اسکوئر انیکس منتشر کرده است، این شرکت یک «ارائه‌ی ویدیویی ویژه» برای این رویداد تدارک دیده که هدف آن رونمایی از «آینده‌ی هیجان انگیز اسکوئر انیکس» اعلام شده است. کنفرانس این شرکت ژاپنی در تاریخ ۱۱ ژوئن (۲۱ خرداد) برگزار خواهد شد.

Kingdom Hearts 3، نخستین بار در سال ۲۰۱۳ و در جریان رویداد E3 معرفی شد. در آن زمان، تیزر تریلر کوتاهی از بازی به نمایش در آمد که در پایان آن نوشته شده بود بازی در دست توسعه قرار دارد. با وجود اینکه این بازی در تمامی رویدادهای گیمینگ معتبری که در سال اخیر برگزار شده‌اند، حضور داشته است، اما هرگز جزئیاتی از تاریخ انتشار آن به اشتراک گذاشته نشد. البته سازندگان بالاخره‌ سکوت خود را درباره‌ی تاریخ انتشار این بازی شکستند و در جریان رویداد D23 2017 اعلام کردند این بازی در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۱۸ میلادی عرضه می‌شود.

با توجه به اطلاعاتی که تاکنون از Kingdom Hearts 3 منتشر شده، این بازی برای دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. این نخستین بار در تاریخ فرانچایز Kingdom Hearts است که یکی از نسخه‌های آن برای دارندگان کنسول‌های مایکروسافت نیز عرضه می‌شوند.


منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.