مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

با اساسین‌ها به جنگ جهانی دوم بروید!

نویسنده   سورنا رضایی  |

شرکت تایتان کامیکس با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی، از کمیک‌های جدید خود رونمایی کرد که بر اساس فرنچایز محبوب Assassin’s Creed خلق شده‌اند. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

این کمیک دو قسمتی و مستقل، Assassin’s Creed: Conspiracies نام دارد و برای اولین بار این فرنچایز را به دوران جنگ جهانی دوم می‌برد. داستان کمیک Conspiracies درباره‌ی اساسین تازه کاری به نام ادی گروم است که ماموریت دارد تا جلوی تمپلارها در استفاده از یک بمب اتمی را بگیرد. در ادامه می‌توضیحات تایتان کامیکس درباره‌ی داستان را مشاهده کنید:

 در اوج جریانات جنگ جهانی دوم، اساسینی تازه کار به نام ادی گروم متوجه می‌شود که تمپلارها همزمان با آغاز دوران هسته‌ای، قصد ساخت سلاحی ویرانگر را دارند.

نویسندگی و طراحی تصاویر کمیک Conspiracies را به ترتیب گیوم دوریسون و ژان-باپتیس هاستَش بر عهده داشته‌اند. این کمیک دو قسمتی پیش از این در فرانسه منتشر شده بود و این اولین بار است که در اختیار مخاطبان انگلیسی زبان قرار می‌گیرد. اولین قسمت این کمیک در تاریخ ۱ آگوست (۱۰ مرداد) منتشر می‌شود. متاسفانه در حال حاضر اطلاعاتی از تاریخ انتشار قسمت دوم در دسترس نیست. در ادامه می‌توانید نخستین تصاویر منتشر شدده از نسخه‌ی انگلیسی این کمیک را مشاهده کنید:

Conspiracies، اولین کمیکی نیست که بر اساس فرنچایز اکشن و مخفی کاری یوبی‌سافت، یعنی Assassin’s Creed خلق شده است. اوایل سال جاری میلادی، شرکت تایتان کامیکس کمیکی اقتباسی از بازی Assassin’s Creed Origins منتشر کرد. این کمیک چهار قسمتی اتفاقات پس از اتمام داستان بازی را روایت می‌کند و شخصیت‌های تاریخی همچون کلئوپاترا نیز در آن حضور دارند.

شرکت تایتان کامیکس سابقه‌ی طولانی در خلق کمیک‌ از فرنچایز‌ها و عناوین محبوب دنیای بازی‌های ویدیویی دارد. برای مثال، می‌توان به کمیک‌های اقتباسی از Bloodborne، Wolfenstein و Dark Souls اشاره کرد. علاوه بر این‌ها، کمیکی از Life Is Strange در حال حاضر مراحل تولید خود را پشت سر می‌گذارد و قرار است تا در سال آینده‌ی میلادی در دسترس علاقه مندان قرار گیرد.


منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.