مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

نمایش بتسدا در کنفرانس E3 احتمالا کمتر از یک ساعت زمان خواهد برد

نویسنده   مصطفی رنجبر  |

شرکت بتسدا اعلام کرد که نمایش این شرکت در یکی از مهم‌ترین کنفرانس مربوط به بازی‌های ویدیویی مدت زمان طولانی نخواهد داشت.

زمان زیادی تا آغاز نمایشگاه E3 2018 باقی نمانده و شرکت‌های بزرگ، بازی‌های خود را برای برگزاری این رویداد آماده می‌کنند. پیش از این زمان شروع و پایان هر کنفرانس برای شرکت‌ها مشخص شده بود و حالا بتسدا اعلام کرد که نمایش آن‌ها در کنفرانس E3 2018 زمان زیادی طول نخواهد کشید. پیش از این بتسدا نمایش BE3 امسال را یکی از طولانی‌ترین نمایش‌هایش تاکنون خطاب کرده بود. در همین راستا پیت هاینز، مدیر بخش فروش شرکت بتسدا، برای اصلاح تفکرات عمومی در توییتر این خبر را اعلام کرد.

من به شما این اطمینان را می‌دهم که نمایش ما در E3 سه ساعت طول نخواهد کشید.

شرکت بستدا همیشه به نمایش‌های کوتاه اما بسیار مفید و جذاب خود معروف بوده است. به عنوان مثال، این شرکت در سال گذشته تنها نمایش ۳۹ دقیقه‌ای را به اجرا گذاشت که در مقایسه با کنفرانس یک ساعته سونی و  یک ساعت و ۴۰ دقیقه مایکروسافت بسیار کوتاه به نظر می‌رسد. این در حالی است که بقیه‌ی شرکت‌ها نظیر یوبی‌سافت نیز نمایش بیش از یک ساعت را اجرا کردند.

رویداد سال گذشته‌ی شرکت بتسدا به خاطر بازی‌هایی نظیر  Wolfenstein II: The New Colossus و  The Evil Within 2 بسیار مورد تحسین قرار گرفت. علاوه بر این، بتسدا معمولا بازی‌هایی را معرفی می‌کند که در بازه‌ی زمانی شش ماهه وارد بازار می‌شوند؛ این در حالی است که بقیه‌ی شرکت‌ها معمولا بازی‌های مربوط به یک سال بعد خود را نیز در نمایشگاه E3 به کاربران نشان می‌دهند.

شرکت بتسدا قطعا از بازی Rage 2 نمایش جذابی را خواهد داشت. به جز این بازی، دیگر نمی‌توان در مورد عناوین مورد انتظار این شرکت در نمایشگاه E3 2018 صحبت کرد. شایعاتی پیرامون بازی Elder Scrolls 6 نیز منتشر شده اما فعلا مشخص نیست که آیا این بازی در رویداد پیش‌رو به کاربران معرفی می‌شود یا خیر.

نمایشگاه E3 2018 از تاریخ ۲۲ خرداد کار خود را آغاز خواهد کرد و در تاریخ ۲۴ خرداد ماه به کار خود پایان خواهد داد. البته برخی از شرکت‌ها زودتر از برگزاری این رویداد، نمایش خود را اجرا می‌کنند. به عنوان مثال، شرکت الکترونیک آرتز در تاریخ ۱۹ خرداد به معرفی بازی‌های خود خواهد پرداخت. کمپانی بتسدا نیز قرار است در ۲۰ خرداد ماه بازی‌های جذاب خود را به کاربران معرفی کند.

 


منبع gamespot
برچسبها |


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.