مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

سیزن‌پس تنها برای بخش زامبی منتشر خواهد شد

نویسنده   مصطفی رنجبر  |

به نظر می‌رسد حذف بخش داستانی Call of Duty: Black Ops 4 تنها قسمت شوکه‌آور این بازی نباشد چرا که این عنوان احتمالا فاقد سیزن‌پس خواهد بود.

هفته‌ی گذشته بازی Call of Duty: Black Ops 4 با چند تریلر بسیار جذاب به صورت رسمی توسط شرکت اکتیویژن معرفی شد. از جمله تغییرات این نسخه، می‌توان به اضافه شدن حالت بتل‌رویال به بازی اشاره کرد. علاوه بر این، مشخص شد که Call of Duty: Black Ops 4 طبق انتظار فاقد بخش داستانی است و تمرکز اصلی بازی، بر روی بخش چند نفره خواهد بود.

حالا با گذشت تقریبا یک هفته، بسیاری از کاربران از این که اکتیویژن سیزن‌پس بازی را معرفی نکرد تعجب کرده‌اند. شرکتی که همیشه برای سری بازی‌های Call of Duty سیزن‌پس‌های گران‌قیمت تعیین می‌کرد، در مراسم معرفی این اثر، خبری را در این مورد اعلام نکرد.

با نگاهی به خرده‌فروشان بازار ویدیویی نظیر آمازون، می‌توانیم متوجه شویم که تنها نسخه‌ی معمولی بازی برای پیش‌فروش قرار گرفته و خبری از نسخه‌های گران‌قیمت‌تر Call of Duty: Black Ops 4 نیست. تنها در یکی از وب‌سایت‌های کشور استرالیا، می‌توان نسخه‌ی مخصوص این بازی را با جلد فلزی و یک مجسمه پیدا کرد که آن‌ هم فاقد سیزن‌‌پس است.

به همین علت شایعات جدیدی پیرامون سیزن‌پس بازی Call of Duty: Black Ops 4 شکل گرفته است. براساس این شایعات، اکتیویژن تصمیم دارد تا هیچ‌گونه سیزن‌پسی را برای بخش چند نفره در نظر نگیرد و در عوض، هر ماه یک یا دو نقشه‌ی کاملا رایگان را برای بازی منتشر کند.

نقشه‌های زامبی، که پیش از این جزو سیزن‌پس کامل بازی بودند، به نظر می‌رسد سیزن‌پس جداگانه‌ای را دریافت خواهند کرد. بنابراین می‌توان گفت، اکتیویژن تنها برای بخش زامبی این قابلیت را در نظر گرفته و برای بخش چند نفره، کاربران نیازی به پرداخت پول بشتری نخواهند داشت.

از طرفی دیگر، احتمالا امتیازهای مخصوص درون برنامه‌ای بازی بار دیگر به Black Ops 4 باز خواهند گشت. بر همین اساس، کاربران با استفاده از این امتیازات یا خرید آن‌‌ها می‌توانند به آیتم‌های متنوع‌تری دست یابند. با این حال، هنوز نمی‌توان به شایعات این چنینی اطمینان کرد. بهتر است کمی بیشتر صبر کنیم تا اکتیویژن رسما از محتوای پس از عرضه‌ی بازی و برنامه‌های خود رونمایی کند.


منبع vg247


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.