مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

مزیت‌های پیش خرید‌ هر یک از نسخه‌های بازی اعلام شد

نویسنده   سورنا رضایی  |

شرکت باندای نامکو با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی، تاریخ انتشار نسخه‌ی ژاپنی Naruto to Boruto: Shinobi Striker را اعلام کرد. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

با توجه به اعلام باندای نامکو، نسخه‌ی ژاپنی Naruto to Boruto: Shinobi Striker در تاریخ ۱۳ آگوست (۸ شهریور) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. قیمت در نظر گرفته شده برای هر دو نسخه‌ی فیزیکی و دیجیتالی Shinobi Striker، هفت هزار و ۲۰۰ ین است که به این مقدار باید مالیات را نیز اضافه کرد. همچنین نسخه‌ی دیلاکس این بازی نیز با قیمت ۸ هزار و ۲۰۰ ین به صورت دیجیتالی قابل خریداری است. پیش خرید تمامی نسخه‌ها هم اکنون آغاز شده است.

علاوه بر تاریخ انتشار و قیمت نسخه‌های مختلف Shinobi Striker، باندای نامکو پاداش‌ پیش هر یک از نسخه‌ها را نیز اعلام کرد. با توجه به اعلام این شرکت ژاپنی، خریداران نسخه‌ی فیزیکی و دیجیتالی این بازی به ترتیب نسل هفتم لباس هوکاگه و کت سفید شینوبی استرایکر را به عنوان پاداش دریافت خواهند کرد. خریداران نسخه‌ی دیلاکس نیز نه تنها این دو لباس را دریافت می‎‌کنند، بلکه به کت سیاه شینوبی استرایکر نیز دسترسی خواهند داشت. علاوه بر این، خریداران نسخه‌ی دیلاکس می‌توانند از شخصیت پین (Pain) نیز به عنوان استاد استفاده کنند. در ادامه می‌توانید تصاویر جدیدی که از این بازی منتشر شده را مشاهده کنید:

در پایان، لازم به ذکر است که بازی Shinobi Striker برای کاربران غربی نیز منتشر خواهد شد، اما متاسفانه در حال حاضر اطلاعات دقیقی از تاریخ انتشار این نسخه در دسترس نیست. البته  سازندگان اعلام کردند این نسخه در سال جاری میلادی عرضه می‌شود. همچنین این بازی در آینده برای دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی نیز عرضه خواهد شد.


منبع Dualshockers


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.