مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

در این کتاب مصاحبه‌ای از سازندگان بازی موجود است

نویسنده   علیرضا نیک‌اندیش  |

کمپانی دارک هورس، تاریخ انتشار کتاب هنری The Legend of the Zelda: Breath of the Wild را اعلام کرد. برای جزئیات بیشتر در ادامه با گیمان همراه باشید.

دارک هورس، یکی از بزرگترین کمپانی‌های طراحی کتاب‌های هنری، به‌تازگی از آرت بوک بازی The Legend of the Zelda: Breath of the Wild رونمایی کرده است. این کتاب، شامل ۴۲۴ صفحه می‌شود و با نام The Legend of the Zelda: Breath of the Wild–Creating a Champion و با قیمت ۴۰ دلار در تاریخ ۲۰ نوامبر ۲۰۱۸ (۲۹ آبان ماه) عرضه خواهد شد.

در جزئیات اعلام شده که این کتاب، به بخش‌های مختلفی تقسیم شده است. ۲۹۴ صفحه از این کتاب، صرفا به طراحی‌های هنری و تفسیر آنها اختصاص دارد. ۵۵ صفحه دیگر مربوط به تاریخچه Hyrule‌ها و اتفاقاتی که در Breath of the Wild برای آن‌ها رخ داده است، می‌شود. حدود ۵۰ صفحه دیگر هم شامل طراحی‌هایی از تاکومی وادا برای این کتاب است.

در زیر می‌توانید تصاویری از این کتاب هنری را مشاهده کنید:

در این کتاب مصاحبه‌ای با افرادی از تیم سازنده بازی مانند، هیدمارو فوجی بایاشی، ساتورو تاکیزاوا، تاکومی وادا و ایجی آئوناما ترتیب داده شده است. همچنین علاوه بر آثار هنری برگرفته از The Legend of the Zelda: Breath of the Wild، از دو بسته‌الحاقی این بازی نیز در این کتاب استفاده شده است.


منبع Game Spot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.