مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

بازی بدون تاخیر عرضه خواهد شد

نویسنده   سورنا رضایی  |

سازندگان Vampyr، با انتشار یک بیانیه‌ی از طریق حساب رسمی این بازی در توییتر، از گلد شدن آن خبر دادند. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

دونت‌ناد اینترتینمنت چندی پیش خبری را در فضای مجازی منتشر کرد که بدون شک برای علاقه مندان به جدیدترین محصول این استودیو، یعنی Vampyr خوشحال کننده خواهد بود. این استودیو به صورت رسمی اعلام کرد در حالی که چند هفته‌ی تا انتشار این بازی زمان باقی مانده، روند توسعه‌ی آن به اتمام رسیده است تا جای هیچ گونه نگرانی نسبت به تاخیر دوباره‌ی آن وجود نداشته باشد، زیرا عرضه‌ی این بازی پیش از این یکبار با تاخیر مواجه شده بود. در ادامه می‌توانید توییت منتشر شده را مشاهده کنید:

ایستگاه بعدی، ۵ ژوئن!

برای آن دسته از افرادی که با «گلد شدن» آشنایی ندارند، باید بگوییم که این اصطلاح از Gold Master می‌آید و زمانی به یک نرم افزار اطلاق می‌شود که به صورت کامل آماده‌ی انتشار است.

Vampyr، یک بازی در سبک اکشن نقش آفرینی است و داستان دکتری به نام جاناتان رید را روایت می‌کند که چندی پیش به یک ومپایر تبدیل شده است. او اکنون با چالش‌های زیادی روبرو است و باید با شرایط حال و حاضرش کنار بیاید. از یک سو، سوگند بقراط قرار دارد که طبق آن باید جان افراد را نجات دهد و از سوی دیگر ذات جدید او قرار می‌گیرد که نیازمند یافتن طعمه و کشتن انسان‌ها است.

در پایان، لازم به ذکر است که بازی Vampyr در تاریخ ۵ ژوئن (۲۵ خرداد) برای سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.


منبع Dualshockers
برچسبها |


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.